Historické řazení vlaků 2018 - KW OsP |
OsP 77116 | Gniezno 15:20 - Pobiedziska 15:33 - Poznań Główny 16:02 | |
OsP 77120 | Poznań Główny 16:20 - Pobiedziska 16:40 - Gniezno 16:55 | |
OsP 77122 | Poznań Główny 15:22 - Biskupice Wielkopolskie 15:38 - Pobiedziska 15:43 - Gniezno 15:57 | |
OsP 77355 | Koło 12:36 - Konin 13:34/13:44 - Słupca 14:06 - ... - Nowy Tomyśl 16:00 - Zbąszyń 16:10 - Zbąszynek 16:15 |