vagonWEB

Železniční osobní vozy

Řazení vlaků 2018 - PKPIC EP09

 

Vlaky, ve kterých je řazena lokomotiva PKPIC EP09

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3
* EC 100   Moravia   Wien Hbf 18.10, Břeclav 19.04-19.11, Přerov 20.07-20.09, Ostrava hl.n. 20.59-21.01, Bohumín 21.08-21.21, Katowice 22.35
9.12.2017 EC 100   Moravia   Wien Hbf 18.10, Břeclav 19.04-19.11, Přerov 20.07-20.09, Ostrava hl.n. 20.59-21.01, Bohumín 21.08-21.21, Katowice 22.35
7.8.2018 EC 100   Moravia   Wien Hbf 18.10, Břeclav 19.04-19.11, Přerov 20.07-20.09, Ostrava hl.n. 20.59-21.01, Bohumín 21.08-21.21, Katowice 22.35
* EC 101   Moravia   Katowice 5.24, Bohumín 6.37-6.51, Ostrava hl.n. 6.58-7.00, Přerov 7.49-7.51, Břeclav 8.45-8.55, Wien Hbf 9.49
* EC 102   Polonia   Wien Hbf 14.10, Břeclav 15.04-15.11, Přerov 16.07-16.09, ... Katowice 18.35-18.53, Warszawa Centralna 21.20-21.25, Warszawa Wschodnia 21.31
* EC 103   Polonia   Warszawa Wschodnia 6.39, Warszawa Centralna 6.45-6.50, Katowice 9.16-9.25, ... Přerov 11.49-11.51, Břeclav 12.45-12.55, Wien Hbf 13.49
20.2.2018 EC 103   Polonia   Warszawa Wschodnia 6.39, Warszawa Centralna 6.45-6.50, Katowice 9.16-9.25, ... Přerov 11.49-11.51, Břeclav 12.45-12.55, Wien Hbf 13.49
8.8.2018 EC 103   Polonia   Warszawa Wschodnia 6.39, Warszawa Centralna 6.45-6.50, Katowice 9.16-9.25, ... Přerov 11.49-11.51, Břeclav 12.45-12.55, Wien Hbf 13.49
* EC 104   Sobieski   Wien Hbf 8.10, Břeclav 9.04-9.11, Přerov 10.07-10.09, ... Warszawa Centralna 15.05-15.20, Gdańsk Główny 18.12-18.15, Gdynia Główna 18.37
17.12.2017 EC 104   Sobieski   Wien Hbf 8.10, Břeclav 9.04-9.11, Přerov 10.07-10.09, ... Warszawa Centralna 15.05-15.20, Gdańsk Główny 18.12-18.15, Gdynia Główna 18.37
20.1.2018 EC 104   Sobieski   Wien Hbf 8.10, Břeclav 9.04-9.11, Přerov 10.07-10.09, ... Warszawa Centralna 15.05-15.20, Gdańsk Główny 18.12-18.15, Gdynia Główna 18.37
21.1.2018 EC 104   Sobieski   Wien Hbf 8.10, Břeclav 9.04-9.11, Přerov 10.07-10.09, ... Warszawa Centralna 15.05-15.20, Gdańsk Główny 18.12-18.15, Gdynia Główna 18.37
29.1.2018 EC 104   Sobieski   Wien Hbf 8.10, Břeclav 9.04-9.11, Přerov 10.07-10.09, ... Warszawa Centralna 15.05-15.20, Gdańsk Główny 18.12-18.15, Gdynia Główna 18.37
11.2.2018 EC 104   Sobieski   Wien Hbf 8.10, Břeclav 9.04-9.11, Přerov 10.07-10.09, ... Warszawa Centralna 15.05-15.20, Gdańsk Główny 18.12-18.15, Gdynia Główna 18.37
11.4.2018 EC 104   Sobieski   Wien Hbf 8.10, Břeclav 9.04-9.11, Přerov 10.07-10.09, ... Warszawa Centralna 15.05-15.20, Gdańsk Główny 18.12-18.15, Gdynia Główna 18.37
27.4.2018 EC 104   Sobieski   Wien Hbf 8.10, Břeclav 9.04-9.11, Přerov 10.07-10.09, ... Warszawa Centralna 15.05-15.20, Gdańsk Główny 18.12-18.15, Gdynia Główna 18.37
5.7.2018 EC 104   Sobieski   Wien Hbf 8.10, Břeclav 9.04-9.11, Přerov 10.07-10.09, ... Warszawa Centralna 15.05-15.20, Gdańsk Główny 18.12-18.15, Gdynia Główna 18.37
6.8.2018 EC 104   Sobieski   Wien Hbf 8.10, Břeclav 9.04-9.11, Přerov 10.07-10.09, ... Warszawa Centralna 15.05-15.20, Gdańsk Główny 18.12-18.15, Gdynia Główna 18.37
7.8.2018 EC 104   Sobieski   Wien Hbf 8.10, Břeclav 9.04-9.11, Přerov 10.07-10.09, ... Warszawa Centralna 15.05-15.20, Gdańsk Główny 18.12-18.15, Gdynia Główna 18.37
8.8.2018 EC 104   Sobieski   Wien Hbf 8.10, Břeclav 9.04-9.11, Přerov 10.07-10.09, ... Warszawa Centralna 15.05-15.20, Gdańsk Główny 18.12-18.15, Gdynia Główna 18.37
* EC 105   Sobieski   Gdynia Główna 11.21, Gdańsk Główny 11.43-11.46, Warszawa Centralna 14.40-14.50, ... Přerov 19.49-19.51, Břeclav 20.45-20.55, Wien Hbf 21.49
* EC 110   Comenius   Warszawa Wschodnia 17:39, Ostrava hl.n. 21:43-21:45, Ostrava-Svinov 21:51
* EC 111   Comenius   Ostrava-Svinov 5:58, Ostrava hl.n. 6:04-6:06, Warszawa Wschodnia 10:16
25.6.2018 EC 111   Comenius   Ostrava-Svinov 5:58, Ostrava hl.n. 6:04-6:06, Warszawa Wschodnia 10:16
* Ex 113   Porta Moravica   Praha hl.n. 6:24, Kolín 7:01-7:02, Pardubice hl.n. 7:21-7:23, ... Ostrava hl.n. 9:46-9:48, Bohumín 9:55-10:05, Warszawa Wschodnia 14:36
17.12.2017 Ex 113   Porta Moravica   Praha hl.n. 6:24, Kolín 7:01-7:02, Pardubice hl.n. 7:21-7:23, ... Ostrava hl.n. 9:46-9:48, Bohumín 9:55-10:05, Warszawa Wschodnia 14:36
23.12.2017 Ex 113   Porta Moravica   Praha hl.n. 6:24, Kolín 7:01-7:02, Pardubice hl.n. 7:21-7:23, ... Ostrava hl.n. 9:46-9:48, Bohumín 9:55-10:05, Warszawa Wschodnia 14:36
27.12.2017 Ex 113   Porta Moravica   Praha hl.n. 6:24, Kolín 7:01-7:02, Pardubice hl.n. 7:21-7:23, ... Ostrava hl.n. 9:46-9:48, Bohumín 9:55-10:05, Warszawa Wschodnia 14:36
18.1.2018 Ex 113   Porta Moravica   Praha hl.n. 6:24, Kolín 7:01-7:02, Pardubice hl.n. 7:21-7:23, ... Ostrava hl.n. 9:46-9:48, Bohumín 9:55-10:05, Warszawa Wschodnia 14:36
31.1.2018 Ex 113   Porta Moravica   Praha hl.n. 6:24, Kolín 7:01-7:02, Pardubice hl.n. 7:21-7:23, ... Ostrava hl.n. 9:46-9:48, Bohumín 9:55-10:05, Warszawa Wschodnia 14:36
10.2.2018 Ex 113   Porta Moravica   Praha hl.n. 6:24, Kolín 7:01-7:02, Pardubice hl.n. 7:21-7:23, ... Ostrava hl.n. 9:46-9:48, Bohumín 9:55-10:05, Warszawa Wschodnia 14:36
11.2.2018 Ex 113   Porta Moravica   Praha hl.n. 6:24, Kolín 7:01-7:02, Pardubice hl.n. 7:21-7:23, ... Ostrava hl.n. 9:46-9:48, Bohumín 9:55-10:05, Warszawa Wschodnia 14:36
13.2.2018 Ex 113   Porta Moravica   Praha hl.n. 6:24, Kolín 7:01-7:02, Pardubice hl.n. 7:21-7:23, ... Ostrava hl.n. 9:46-9:48, Bohumín 9:55-10:05, Warszawa Wschodnia 14:36
17.2.2018 Ex 113   Porta Moravica   Praha hl.n. 6:24, Kolín 7:01-7:02, Pardubice hl.n. 7:21-7:23, ... Ostrava hl.n. 9:46-9:48, Bohumín 9:55-10:05, Warszawa Wschodnia 14:36
20.2.2018 Ex 113   Porta Moravica   Praha hl.n. 6:24, Kolín 7:01-7:02, Pardubice hl.n. 7:21-7:23, ... Ostrava hl.n. 9:46-9:48, Bohumín 9:55-10:05, Warszawa Wschodnia 14:36
7.3.2018 Ex 113   Porta Moravica   Praha hl.n. 6:24, Kolín 7:01-7:02, Pardubice hl.n. 7:21-7:23, ... Ostrava hl.n. 9:46-9:48, Bohumín 9:55-10:05, Warszawa Wschodnia 14:36
12.3.2018 Ex 113   Porta Moravica   Praha hl.n. 6:24, Kolín 7:01-7:02, Pardubice hl.n. 7:21-7:23, ... Ostrava hl.n. 9:46-9:48, Bohumín 9:55-10:05, Warszawa Wschodnia 14:36
14.3.2018 Ex 113   Porta Moravica   Praha hl.n. 6:24, Kolín 7:01-7:02, Pardubice hl.n. 7:21-7:23, ... Ostrava hl.n. 9:46-9:48, Bohumín 9:55-10:05, Warszawa Wschodnia 14:36
19.3.2018 Ex 113   Porta Moravica   Praha hl.n. 6:24, Kolín 7:01-7:02, Pardubice hl.n. 7:21-7:23, ... Ostrava hl.n. 9:46-9:48, Bohumín 9:55-10:05, Warszawa Wschodnia 14:36
21.3.2018 Ex 113   Porta Moravica   Praha hl.n. 6:24, Kolín 7:01-7:02, Pardubice hl.n. 7:21-7:23, ... Ostrava hl.n. 9:46-9:48, Bohumín 9:55-10:05, Warszawa Wschodnia 14:36
4.4.2018 Ex 113   Porta Moravica   Praha hl.n. 6:24, Kolín 7:01-7:02, Pardubice hl.n. 7:21-7:23, ... Ostrava hl.n. 9:46-9:48, Bohumín 9:55-10:05, Warszawa Wschodnia 14:36
11.4.2018 Ex 113   Porta Moravica   Praha hl.n. 6:24, Kolín 7:01-7:02, Pardubice hl.n. 7:21-7:23, ... Ostrava hl.n. 9:46-9:48, Bohumín 9:55-10:05, Warszawa Wschodnia 14:36
17.4.2018 Ex 113   Porta Moravica   Praha hl.n. 6:24, Kolín 7:01-7:02, Pardubice hl.n. 7:21-7:23, ... Ostrava hl.n. 9:46-9:48, Bohumín 9:55-10:05, Warszawa Wschodnia 14:36
23.4.2018 Ex 113   Porta Moravica   Praha hl.n. 6:24, Kolín 7:01-7:02, Pardubice hl.n. 7:21-7:23, ... Ostrava hl.n. 9:46-9:48, Bohumín 9:55-10:05, Warszawa Wschodnia 14:36
29.4.2018 Ex 113   Porta Moravica   Praha hl.n. 6:24, Kolín 7:01-7:02, Pardubice hl.n. 7:21-7:23, ... Ostrava hl.n. 9:46-9:48, Bohumín 9:55-10:05, Warszawa Wschodnia 14:36
20.6.2018 Ex 113   Porta Moravica   Praha hl.n. 6:24, Kolín 7:01-7:02, Pardubice hl.n. 7:21-7:23, ... Ostrava hl.n. 9:46-9:48, Bohumín 9:55-10:05, Warszawa Wschodnia 14:36
8.7.2018 Ex 113   Porta Moravica   Praha hl.n. 6:24, Kolín 7:01-7:02, Pardubice hl.n. 7:21-7:23, ... Ostrava hl.n. 9:46-9:48, Bohumín 9:55-10:05, Warszawa Wschodnia 14:36
16.7.2018 Ex 113   Porta Moravica   Praha hl.n. 6:24, Kolín 7:01-7:02, Pardubice hl.n. 7:21-7:23, ... Ostrava hl.n. 9:46-9:48, Bohumín 9:55-10:05, Warszawa Wschodnia 14:36
18.7.2018 Ex 113   Porta Moravica   Praha hl.n. 6:24, Kolín 7:01-7:02, Pardubice hl.n. 7:21-7:23, ... Ostrava hl.n. 9:46-9:48, Bohumín 9:55-10:05, Warszawa Wschodnia 14:36
24.7.2018 Ex 113   Porta Moravica   Praha hl.n. 6:24, Kolín 7:01-7:02, Pardubice hl.n. 7:21-7:23, ... Ostrava hl.n. 9:46-9:48, Bohumín 9:55-10:05, Warszawa Wschodnia 14:36
4.8.2018 Ex 113   Porta Moravica   Praha hl.n. 6:24, Kolín 7:01-7:02, Pardubice hl.n. 7:21-7:23, ... Ostrava hl.n. 9:46-9:48, Bohumín 9:55-10:05, Warszawa Wschodnia 14:36
12.8.2018 Ex 113   Porta Moravica   Praha hl.n. 6:24, Kolín 7:01-7:02, Pardubice hl.n. 7:21-7:23, ... Ostrava hl.n. 9:46-9:48, Bohumín 9:55-10:05, Warszawa Wschodnia 14:36
14.8.2018 Ex 113   Porta Moravica   Praha hl.n. 6:24, Kolín 7:01-7:02, Pardubice hl.n. 7:21-7:23, ... Ostrava hl.n. 9:46-9:48, Bohumín 9:55-10:05, Warszawa Wschodnia 14:36
* EC 114   Cracovia   Kraków Glówny 10:47, Bohumín 13:33-14:07, Ostrava hl.n. 14:14-14:16, ... Pardubice hl.n. 16:36-16:38, Kolín 16:58-16:59, Praha hl.n. 17:36
15.12.2017 EC 114   Cracovia   Kraków Glówny 10:47, Bohumín 13:33-14:07, Ostrava hl.n. 14:14-14:16, ... Česká Třebová 16:01-16:02. Pardubice hl.n. 16:36-16:38, Kolín 16:58-16:59, Praha hl.n. 17:36
30.12.2017 EC 114   Cracovia   Kraków Glówny 10:47, Bohumín 13:33-14:07, Ostrava hl.n. 14:14-14:16, ... Česká Třebová 16:01-16:02. Pardubice hl.n. 16:36-16:38, Kolín 16:58-16:59, Praha hl.n. 17:36
24.1.2018 EC 114   Cracovia   Kraków Glówny 10:47, Bohumín 13:33-14:07, Ostrava hl.n. 14:14-14:16, ... Česká Třebová 16:01-16:02. Pardubice hl.n. 16:36-16:38, Kolín 16:58-16:59, Praha hl.n. 17:36
27.1.2018 EC 114   Cracovia   Kraków Glówny 10:47, Bohumín 13:33-14:07, Ostrava hl.n. 14:14-14:16, ... Česká Třebová 16:01-16:02. Pardubice hl.n. 16:36-16:38, Kolín 16:58-16:59, Praha hl.n. 17:36
31.1.2018 EC 114   Cracovia   Kraków Glówny 10:47, Bohumín 13:33-14:07, Ostrava hl.n. 14:14-14:16, ... Česká Třebová 16:01-16:02. Pardubice hl.n. 16:36-16:38, Kolín 16:58-16:59, Praha hl.n. 17:36
19.3.2018 EC 114   Cracovia   Kraków Glówny 10:47, Bohumín 13:33-14:07, Ostrava hl.n. 14:14-14:16, ... Pardubice hl.n. 16:36-16:38, Kolín 16:58-16:59, Praha hl.n. 17:36
14.4.2018 EC 114   Cracovia   Kraków Glówny 10:47, Bohumín 13:33-14:07, Ostrava hl.n. 14:14-14:16, ... Pardubice hl.n. 16:36-16:38, Kolín 16:58-16:59, Praha hl.n. 17:36
20.4.2018 EC 114   Cracovia   Kraków Glówny 10:47, Bohumín 13:33-14:07, Ostrava hl.n. 14:14-14:16, ... Pardubice hl.n. 16:36-16:38, Kolín 16:58-16:59, Praha hl.n. 17:36
15.6.2018 EC 114   Cracovia   Kraków Glówny 10:47, Bohumín 13:33-14:07, Ostrava hl.n. 14:14-14:16, ... Pardubice hl.n. 16:36-16:38, Kolín 16:58-16:59, Praha hl.n. 17:36
25.7.2018 EC 114   Cracovia   Kraków Glówny 10:47, Bohumín 13:33-14:07, Ostrava hl.n. 14:14-14:16, ... Pardubice hl.n. 16:36-16:38, Kolín 16:58-16:59, Praha hl.n. 17:36
* D/IC 127/11018   Skaryna   Brest Centralnyi (15:23 UTC+2) - Terespol (14:09-15:03) - Biała Podlaska (15:30-15:31) - ... - Warszawa Wsch. (17:02-17:14) - Warszawa Cent. (17:20-17:25) - Warszawa Zach. (17:29)
17.1.2018 D/IC 127/11018   Skaryna   Brest Centralnyi (15:23 UTC+2) - Terespol (14:09-15:03) - Biała Podlaska (15:30-15:31) - ... - Warszawa Wsch. (17:02-17:14) - Warszawa Cent. (17:20-17:25) - Warszawa Zach. (17:29)
29.1.2018 D/IC 127/11018   Skaryna   Brest Centralnyi (15:23 UTC+2) - Terespol (14:09-15:03) - Biała Podlaska (15:30-15:31) - ... - Warszawa Wsch. (17:02-17:14) - Warszawa Cent. (17:20-17:25) - Warszawa Zach. (17:29)
5.3.2018 D/IC 127/11018   Skaryna   Brest Centralnyi (15:23 UTC+2) - Terespol (14:09-15:03) - Biała Podlaska (15:30-15:31) - ... - Warszawa Wsch. (17:02-17:14) - Warszawa Cent. (17:20-17:25) - Warszawa Zach. (17:29)
* EN 408      Nice Ville 9.30, Monaco-Monte Carlo 9.48-9.50, Ventimiglia 10.15-10.40, ... Smolensk 7.15-7.19, Vyazma 8.58-9.21, Moskva Bel. 11.45
* EN 409      Moskva Bel. 20.00, Vyazma 22.32-22.55, Smolensk 0.32-0.37, ... Ventimiglia 17.15-17.47, Monaco-Monte Carlo 18.09-18.11, Nice Ville 18.30
28.2.2018 Rx 885   Slovácký expres   Praha hl.n. 6:58, Kolín 7:36-7:38, Pardubice hl.n. 8:02-8:07, ... Staré Město u Uherského Hradiště 10:18-10:27, Uherský Brod 10:53-11:00, Luhačovice 11:18
* IC 1320/1   Sawa   Warszawa Wsch. 05:34 - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. 08:10
* EIC 1322/3   Norwid   Warszawa Wsch. 07:34 - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. 10:10
* EIC 1324/5   Krakus   Warszawa Wsch. (16:39) - Warszawa Cent. (16:45-16:50) - Warszawa Zach. (16:54-16:55) - Opoczno Płd. (17:58-17:59) - Kraków Gł. (19:15)
* EIC 1324/5   Krakus   Warszawa Wsch. 16:39 - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. 19:15
* EIC 1326/7   Modrzejewska   Warszawa Wsch. 18:39 - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. 21:14
* EIC 1328/9   Lajkonik   Warszawa Wsch. 12:24 - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. 15:09
* EIC 1350/1   Tatry   Warszawa Wsch. 07:34 - Warszawa Centr. - CMK - Kraków Gł. -Chabówka - Zakopane 13:02
* EIC 1420/1   Chemik   Warszawa Wsch. 07:34 - Warszawa Centr. - CMK - Katowice 10:01
* EIC 1420/1   Górnik   Warszawa Wsch. 12:34 - Warszawa Centr. - CMK - Gliwice 15:43
27.12.2017 EIC 1420/1   Górnik   Warszawa Wsch. 12:34 - Warszawa Centr. - CMK - Gliwice 15:43
* EIC 1500/1      Waszawa Zach. 06:05 - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. -Iława Gł. - Malbork - Gdańsk Gł. Gdynia Gł. 09:33
12.3.2018 EIC 1500/1      Warszawa Zach. (06:05) - Warszawa Cent. (06:10-06:20) - Warszawa Wsch. (06:26-06:27) - ... - Gdańsk Gł. (09:06-09:09) - Sopot (09:23-09:24) - Gdynia Gł. (09:33)
16.4.2018 EIC 1500/1      Warszawa Zach. (06:05) - Warszawa Cent. (06:10-06:20) - Warszawa Wsch. (06:26-06:27) - ... - Gdańsk Gł. (09:06-09:09) - Sopot (09:23-09:24) - Gdynia Gł. (09:33)
* EIC 1540/1   Jantar   Warszawa Zach. 07:19 - Warszawa Centr. - Gdańsk Gł. - Sopot - Gdynia Gł. (10:49/11:01) -Władysławowo Hel 12:49
* EIC 1620/1   Odra   Warszawa Wsch. 05:49 - Warszawa Centr. - Lubliniec - Opole Gł. - Wrocław Gł. 09:38
* EIC 1650/1   Śnieżka   Warszawa Wsch. 5:49 - Warszawa Centr. - Lubliniec - ... - Wałbrzych Miasto - Jelenia Góra - Szklarska Poręba Górna 12:34
14.7.2018 EIC 1650/1   Śnieżka   Warszawa Wsch. 5:49 - Warszawa Centr. - Lubliniec - ... - Wałbrzych Miasto - Jelenia Góra - Szklarska Poręba Górna 12:34
* IC 1910/1   Łodzianin   Warszawa Wsch. 16:49 - Warszawa Centr. - Łódź Widzew - Łódź Fabryczna 18:16
* EIC 3102/3      Kraków Gł. 16:57 - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 20:06
11.12.2017 EIC 3102/3      Kraków Gł. 16:57 - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 20:06
* EIC 3120/1   Lajkonik   Kraków Gł. 20:09 - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 22:46
* EIC 3124/5   Krakus   Kraków Gł. 06:40- CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 09:31
13.3.2018 EIC 3124/5   Krakus   Kraków Gł. (06:12) - Warszawa Zach. (08:49-08:50) - Warszawa Cent. (08:54-09:04) - Warszawa Wsch. (09:10)
* EIC 3126/7   Modrzejewska   Kraków Gł. 08:41 - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 11:16
* IC 3128/9   Sawa   Kraków Gł. 13:02- CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 15:36
* EIC 3150/1   Tatry   Zakopane 15:02 - Chabówka - Kraków Pł. -Kraków Gł. - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 20:36
* EIC 3154/5   Krakus   Kraków Gł. 06:40 - CMK - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. 09:31
* EIC 3550/1   Giewont   Zakopane 15:02 - Chabówka - Kraków Pł. - ... - Malbork - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 23:49
* EIC 3552/3   Kaszub   Kraków Gł. 17:59 - CMK - Warszawa Centr. - ... - Malbork - Gdańsk Gł. - Gdynia Gł. 23:49
Strana: 1 2 3































268.85

Našli jste chybu?