vagonWEB

Železniční osobní vozy

Řazení vlaků sci-fi  

Číslo nebo jméno vlaku
Řadové označení vozu Listovat
Vyhledávání podle autora
  Nápověda



» Vložit nový vlak


Tato sci-fi sekce je určena pro vlaky, které nemusí až tak odpovídat realitě. Využití může být různé, například jako pískoviště pro zcela nereálná řazení nebo jako nástroj pro vizualizaci řazení vlaků, které můžete pomocí trvalého odkazu prezentovat jinde na internetu (diskuzní fóra, facebook, ...). Vlaky mohou vkládat i neregistrovaní uživatelé, neprobíhá žádné schvalování, vlaky jsou zveřejněny ihned. Vlaky, které vypadají jako nepovedené pokusy, budou v rámci úspory místa smazány.

Naposled přidané nebo aktualizované vlaky

  KM 19404   R3   Warszawa Wschodnia - Warszawa Stadion - Warszawa Powiśle - Warszawa Śródmieście PKP - Warszawa Ochota - Warszawa Zachodnia - Warszawa Włochy - Warszawa Ursus Północny - Warszawa Gołąbki - Ożarów Mazowiecki - Płochocin - Błonie - Witanów - Boża Wola - Seroki - Teresin Niepokalanów - Piasecznica - Sochaczew - Kornelin - Leonów - Kęszyce - Jasionna Łowicka - Bednary - Mysłaków - Łowicz Główny
  11709      Łódź Kaliska - Łódź Żabieniec - Łódź Radogoszcz Zachodni - Zgierz - Smardzew - Glinnik Wieś - Glinnik - Swędów - Stryków - Bratoszewice - Glowno - Kamień Łowicki - Domaniewice Centrum - Domaniewice - Grudze - Łowicz Przedmieście - Łowicz Główny
  Regio 10650      Kutno - Sklęczki - Złotniki Kutnowskie - Żychlin - Zosinów - Jackowice - Niedźwiada Łowicka - Łowicz Główny - Bobrowniki - Bełchów - Sierakowice Skierniewice - Mokra - Skierniewice
  11315      Łowicz Główny - Łowicz Przedmieście - Grudze - Domaniewice - Domaniewice Centrum - Kamień Łowicki - Glowno - Bratoszewice - Stryków - Swędów - Glinnik - Glinnik Wieś - Smardzew - Zgierz - Łódź Radogoszcz Zachodni - Łódź Żabieniec - Łódź Kaliska - Łódź Pabianicka - Łódź Chojny - Łódź Dąbrowa - Łódź Widzew
  Służbowy 3765      Skierniewice - Łowicz Główny - Skierniewice
  KM 12722   R7   Łowicz Główny - Mysłaków - Bednary - Jasionna Łowicka - Kęszyce - Leonów - Kornelin - Sochaczew - Piasecznica - Teresin Niepokalanów - Seroki - Boża Wola - Witanów - Błonie - Płochocin - Ożarów Mazowiecki - Warszawa Gołąbki - Warszawa Ursus Północny - Warszawa Włochy - Warszawa Zachodnia - Warszawa Ochota - Warszawa Śródmieście PKP - Warszawa Powiśle - Warszawa Stadion - Warszawa Wschodnia - Warszawa Olszynka Grochowska - Warszawa Gocławek - Warszawa Wawer - Warszawa Anin - Warszawa Międzylesie - Warszawa Radość - Warszawa Miedzeszyn - Warszawa Falenica
  Os 7110      Mariánské Lázně (16:36) - Bečov nad Teplou (17:22) - Karlovy Vary-dolní nádraží (17:55)
  EC 110   Varsovia   Warszawa Wschodnia - Warszawa Centralna - Krakow Glowny - Bohumín - Ostrava hl.n. - Ostrava-Svinov - Hranice n.M. - Olomouc hl.n. - Česká Třebová - Pardubice hl.n. - Kolín - Praha-Libeň - Praha hl.n.
  841      Brno hl.n. 17.02, Přerov 18.21-18.23, Ostrava-Svinov 19.14-19.16, Ostrava hl.n. 19.22-19.26, Bohumín 19.33
  Os 3145      Ostrava hln odj. 2147 Ostrava Stodolní 21:50 Ostrava Střed 21:52 Ostrava Kunčičky 21:56 Ostrava Kunčice 21:59 22:00 Vratimov 22:02 22:04 Paskov 22:09 22:10 Lískovec u Frýdku 22:15 22:17 Frýdek Místek 22:22
  IC 76219   Wawel   Gdańsk Gł. - Gdańsk Oliwa - Warszawa Wsch. - Warszawa Centr. - Warszawa Zach. - Opoczno Południe - Miechów - Kraków Gł. - Kraków Płaszów
  982      Bohumín Ostrava hln Ostrava Svinov studénka Suchdol nad Odrou Hranicer na Moravě Přerov Kojetín Vyškov na Moravě Brno hln
  Ec 531   Čech   Dresden hbf, Bad Shandau, Děčín hl.n,Ústí nad Labem hl.n, Praha hl.n, Pardubice hl.n, Brno hl.n, Kůty, Bratislava hl.st, Nové Zámky, Štůrovo, Budapest keleti
  OS 323      Ostrava H.L.N.-Valařské Meziříčí
  EC 171   Radegast   Košice Kysak Margecany Šspická Nová ves Poprat Tatry Štrba Liptovský Mikuláš Rožumberok Žilina Kysucké Nové Mesto Čadca Třinec Český Těšín Karviná hln Bohumín Ostrava hln Ostrava Svinov Hranice na Moravě Olomouc hln Česká Třebová pardubice hln Kolín Praha Libeň Praha hln
» více ...









































Našli jste chybu?