vagonWEB

Železniční osobní vozy

Řazení vlaků sci-fi  

Číslo nebo jméno vlaku
Řadové označení vozu Listovat
Vyhledávání podle autora
  Nápověda



» Vložit nový vlak


Tato sci-fi sekce je určena pro vlaky, které nemusí až tak odpovídat realitě. Využití může být různé, například jako pískoviště pro zcela nereálná řazení nebo jako nástroj pro vizualizaci řazení vlaků, které můžete pomocí trvalého odkazu prezentovat jinde na internetu (diskuzní fóra, facebook, ...). Vlaky mohou vkládat i neregistrovaní uživatelé, neprobíhá žádné schvalování, vlaky jsou zveřejněny ihned. Vlaky, které vypadají jako nepovedené pokusy, budou v rámci úspory místa smazány.

Naposled přidané nebo aktualizované vlaky

  Sp 1702   Třebaničan [R36/TIS36]   Nová u Sebíkova (12:47-12:48)-Horka (12:53)-Třebaničky (13:13-13:15)-Třebanice (13:30-13:32)-Třebanice hl.n. (13:37)
  IC 904052   Avas-Intercityvonat   depo
  Sp 42015      Jeseník - Opava - Ostrava-Svinov
  1235      Zábřeh - Chomutov
  RegioJet 1070   RegioJet   Brno hl. n. - Vyškov na Moravě - Nezamyslice - Kojetín - Přerov - Lipník nad Bečvou - Hranice na Moravě - Suchdol nad Odrou - Studénka - Ostrava-Svinov - Ostrava hl. n. - Bohumín
  336   Vardar   Skopje 8.40, Tabanovci 9.20-9.50, Preševo 10.04-10.34, Niš 13.48-14.08, Beograd Centar 18.16
  334   Hellas   Thessaloniki 17.20, Idomeni 18.05-18.35, Gevgelija 17.40-18.10, Skopje 20.15-20.40, Tabanovci 21.20-21.50, Preševo 22.04-22.34, Niš 1.48-2.08, Beograd Centar 6.16
  Os 4199      Brno hl. n. - Brno-Židenice - Brno-Slatina - Šlapanice zastávka - Šlapanice - Ponětovice - Blažovice
  490   Balkan   Sofija 9.50, Kalotina Zapad 10.50-11.30, Dimitrovgrad 10.40-11.00, Niš 13.38
  292   Nušić   Sofija 21.50, Kalotina Zapad 22.50-23.30, Dimitrovgrad 22.40-23.00, Niš 1.38
  293   Nušić   Niš 2.22, Dimitrovgrad 5.00-5.20, Kalotina Zapad 6.30-7.10, Sofija 8.10
  491   Balkan   Niš 14.22, Dimitrovgrad 17.00-17.20, Kalotina Zapad 18.30-19.10, Sofija 20.10
  337   Vardar   Beograd Centar 9.25, Niš 13.52-14.12, Preševo 17.26-17.56, Tabanovci 18.10-18.40, Skopje 19.20
  335   Hellas   Beograd Centar 21.25, Niš 1.52-2.12, Preševo 5.26-5.56, Tabanovci 6.10-6.40, Skopje 7.20-7.45, Gevgelija 9.50-10.20, Idomeni 11.25-11.55, Thessaloniki 12.40
  Sp 1533      Hanušovice - Dolní Lipka - Lichkov - Letohrad - Doudleby nad Orlicí - Častolovice - Týniště nad Orlicí - Hradec Králové hl. n.
» více ...









































Našli jste chybu?