vagonWEB

Železniční osobní vozy

Hlavní strana » Řazení vlaků » 2017 » ZSSK R » R 608 Spišan

Historické řazení vlaků   2017

R   608     Spišan  

Košice 12:08, Žilina 15:15 - 15:19, Bratislava hl. st. 18:05
Tratě: SK 180  SK 120 
Dopravce
Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK)
 

Zobrazení:
• řádek
sloupec
text

Plánované řazení   (3)

Plánované řazení 11.12.2016 - 31.1.2017
Plánované řazení 1.2.2017 - 25.2.2017
Plánované řazení 26.2.2017 - 9.12.2017
Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (zjednodušená verze)

Plánované řazení 11.12.2016 - 31.1.2017

  
 


(SK) ZSSK 362


 
 


1 (SK) ZSSK Ampeer F

54


   

1 (SK) ZSSK Apeer F

52


   
 


 (SK) ZSSK WRRmeer

24 24


   

 (CZ) ČD WRmee816

24 7


   
   


2 (SK) ZSSK Bdghmeer F

31+4 12 2 5

oddiel č.1 pre cestujúcich s obmedzenými pohybovými schopnosťami; preprava bicyklov v úschovni počas prepravy na základe možnej rezervácie

   
 


3 (SK) ZSSK Bmpeer F

76


   
 


4 (SK) ZSSK Bmpeer F

76


   
 


5 (SK) ZSSK Bmpeer F

76


   

5 (SK) ZSSK Bdteer F

84+2 3


   
 


6 (SK) ZSSK Bdteer

84+2 2


   
 


7 (SK) ZSSK Bmeer

66


   
 


8 (SK) ZSSK Bmeer

66


   
 


9 (SK) ZSSK Bmeer

66


   
 


10 (SK) ZSSK Bmeer

66


   
 


11 (SK) ZSSK Bmeer

66

Ide v , , a 12., 18.IV., 2., 9.V., 1.XI., nejde 23.XII., 17.IV., 1., 8.V., 1., 15.IX., 17.XI.

   

11 (SK) ZSSK Beer

60

Ide v , , a 12., 18.IV., 2., 9.V., 1.XI., nejde 23.XII., 17.IV., 1., 8.V., 1., 15.IX., 17.XI.

   
 


12 (SK) ZSSK Bmeer

66

Ide v , , a 12., 18.IV., 2., 9.V., 1.XI., nejde 23.XII., 17.IV., 1., 8.V., 1., 15.IX., 17.XI.

   

12 (SK) ZSSK Beer

60

Ide v , , a 12., 18.IV., 2., 9.V., 1.XI., nejde 23.XII., 17.IV., 1., 8.V., 1., 15.IX., 17.XI.

   


Vložil: igor_d, igordomeny(zavináč)gmail(tečka)com | Poslední aktualizace: 27.1.2017 (igor_d) | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | sk > cs

Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (zjednodušená verze)

Plánované řazení 1.2.2017 - 25.2.2017

  
 


(SK) ZSSK 362


 
 


1 (SK) ZSSK Apeer F

52


   

1 (SK) ZSSK Ampeer F

54


   
 


 (SK) ZSSK WRRmeer

24 24


   

 (CZ) ČD WRmee816

24 7


   
   


2 (SK) ZSSK Bdghmeer F

31+4 12 2 5

oddiel č.1 pre cestujúcich s obmedzenými pohybovými schopnosťami; preprava bicyklov v úschovni počas prepravy na základe možnej rezervácie

   
 


3 (SK) ZSSK Bmpeer F

76


   
 


4 (SK) ZSSK Bmpeer F

76


   

4 (SK) ZSSK Bdteer F

84+2 3


   
 


5 (SK) ZSSK Bmpeer F

76


   

5 (SK) ZSSK Bpeer 2970

66


   
 


6 (SK) ZSSK Bdteer

84+2 2


   
 


7 (SK) ZSSK Bmeer

66


   
 


8 (SK) ZSSK Bmeer

66


   
 


9 (SK) ZSSK Bmeer

66


   
 


10 (SK) ZSSK Bmeer

66


   
 


11 (SK) ZSSK Bmeer

66

Ide v , , a 12., 18.IV., 2., 9.V., 1.XI., nejde 23.XII., 17.IV., 1., 8.V., 1., 15.IX., 17.XI.

   

11 (SK) ZSSK Beer

60

Ide v , , a 12., 18.IV., 2., 9.V., 1.XI., nejde 23.XII., 17.IV., 1., 8.V., 1., 15.IX., 17.XI.

   
 


12 (SK) ZSSK Bmeer

66

Ide v , , a 12., 18.IV., 2., 9.V., 1.XI., nejde 23.XII., 17.IV., 1., 8.V., 1., 15.IX., 17.XI.

   

12 (SK) ZSSK Beer

60

Ide v , , a 12., 18.IV., 2., 9.V., 1.XI., nejde 23.XII., 17.IV., 1., 8.V., 1., 15.IX., 17.XI.

   


Vložil: igor_d, igordomeny(zavináč)gmail(tečka)com | Poslední aktualizace: 25.6.2017 (igor_d) | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | sk > cs

Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (zjednodušená verze)

Plánované řazení 26.2.2017 - 9.12.2017

  
 


(SK) ZSSK 362


 
 


1 (SK) ZSSK Apeer F

52


   

1 (SK) ZSSK Ampeer F

54


   
 


 (SK) ZSSK WRRmeer

24 24


   

 (CZ) ČD WRmee816

24 7


   
   


2 (SK) ZSSK Bdghmeer F

31+4 12 2 5

oddiel č.1 pre cestujúcich s obmedzenými pohybovými schopnosťami; preprava bicyklov v úschovni počas prepravy na základe možnej rezervácie

   
 


3 (SK) ZSSK Bmpeer F

76


   
 


4 (SK) ZSSK Bmpeer F

76


   

4 (SK) ZSSK Bdteer F

84+2 3


   
 


5 (SK) ZSSK Bmpeer F

76


   

5 (SK) ZSSK Bpeer 2970

66


   
 


6 (SK) ZSSK Bdteer

84+2 2


   
 


7 (SK) ZSSK Bmeer

66


   
 


8 (SK) ZSSK Bmeer

66


   
 


9 (SK) ZSSK Bmeer

66


   
 


10 (SK) ZSSK Bmeer

66


   
 


11 (SK) ZSSK Bmeer

66

Ide v , a 12.IV., 14.IX, 1., 16.XI, nejde 1., 15.IX., 17.XI.

   

11 (SK) ZSSK Beer

60

Ide v , a 12.IV., 14.IX, 1., 16.XI, nejde 1., 15.IX., 17.XI.

   
 


12 (SK) ZSSK Bmeer

66

Ide v , a 12.IV., 14.IX, 1., 16.XI, nejde 1., 15.IX., 17.XI.

   

12 (SK) ZSSK Beer

60

Ide v , a 12.IV., 14.IX, 1., 16.XI, nejde 1., 15.IX., 17.XI.

   


Vložil: igor_d, igordomeny(zavináč)gmail(tečka)com | Poslední aktualizace: 2.7.2017 | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | sk > cs


Skutečné řazení   (17)

Skutečné řazení vlaku dne: ne 5.11.2017 ve stanici: Košice
Skutečné řazení vlaku dne: po 25.9.2017
Skutečné řazení vlaku dne: ne 10.9.2017 v úseku: Košice – Poprad-Tatry
Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (zjednodušená verze)

Skutečné řazení vlaku dne: ne 5.11.2017 ve stanici: Košice

  
 


(SK) ZSSK 362


 
 


1 (SK) ZSSK Apeer F

52


   
 


(SK) ZSSK WRRmeer

24 24


   
 


2 (SK) ZSSK Bmeer

66


   
 


3 (SK) ZSSK Bmpeer F

76


   
 


4 (SK) ZSSK Bmpeer F

76


   
 


5 (SK) ZSSK Bmpeer F

76


   
 


6 (SK) ZSSK Bdteer

84+2 2


   
 


7 (SK) ZSSK Bmeer

66


   
 


8 (SK) ZSSK Bmeer

66


   
 


9 (SK) ZSSK Bmeer

66


   
 


10 (SK) ZSSK Bmeer

66


   
 


11 (SK) ZSSK Bmeer

66


   
 


12 (SK) ZSSK Bmeer

66


   

   i   Detský vozeň s technických príčin nahradený vozňom 2.triedy


Vložil: michal, xMICHCIOx(zavináč)seznam(tečka)cz | Poslední aktualizace: 5.11.2017 | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | sk > cs

Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (zjednodušená verze)

Skutečné řazení vlaku dne: po 25.9.2017

  
 


(SK) ZSSK 350

350 020

 
 


1 (SK) ZSSK Apeer F

52

005

   
 


(CZ) ČD WRmee816

24 7

014

   
   


2 (SK) ZSSK Bdghmeer F

31+4 12 2 5

011

   
 


3 (SK) ZSSK Bmpeer F

76

248

   
 


4 (SK) ZSSK Bdteer F

84+2 3

254

   
 


5 (SK) ZSSK Bpeer 2970

66

018

   
 


6 (SK) ZSSK Bdteer 2000

80+7 5

006

   
 


7 (SK) ZSSK Bmeer

66

006

   
 


8 (SK) ZSSK Bmeer

66

022

   
 


9 (SK) ZSSK Bmeer

66


   
 


10 (SK) ZSSK Bmeer

66

076

   
 


11 (SK) ZSSK Bmeer

66

045

   


Vložil: peter | Poslední aktualizace: 25.9.2017 | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | sk > cs

Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (zjednodušená verze)

Skutečné řazení vlaku dne: ne 10.9.2017 v úseku: Košice – Poprad-Tatry

  
 


(SK) ZSSK 363

91 56 6 363 146-2

 
 


1 (SK) ZSSK Ampeer F

54

61 56 19-70 201-7

   
 


(CZ) ČD WRmee816

24 7

61 54 88-81 015-6

   
   


2 (SK) ZSSK Bdghmeer F

31+4 12 2 5

61 56 28-70 011-9

   
 


3 (SK) ZSSK Bmpeer F

76

61 56 20-70 249-3

   
 


4 (SK) ZSSK Bmpeer F

76

61 56 20-70 221-2

   
 


5 (SK) ZSSK Bpeer 2970 Z

66

61 56 29-70 021-7

   
 


6 (SK) ZSSK Bmeer

66

61 56 21-70 035-5

   
 


7 (SK) ZSSK Bmeer

66

61 56 21-70 049-6

   
 


8 (SK) ZSSK Bmeer

66

61 56 21-70 045-4

   
 


9 (SK) ZSSK Bmeer

66

61 56 21-70 022-3

   
 


10 (SK) ZSSK Bmeer

66

61 56 21-70 011-6

   
 


11 (SK) ZSSK Bmeer

66

61 56 21-70 039-7

   
 


(SK) ZSSK Bcee

54

51 56 59-70 001-4
vozeň prázdny a uzamknutý

 


Vložil: veteran, lacko(tečka)r(zavináč)centrum(tečka)sk | Poslední aktualizace: 11.9.2017 | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | sk > cs




Údaje jsou bez záruky. Data neposkytují dopravci, toto jsou neoficiální stránky. Zpracování dat byla věnována velká pozornost, přesto mohlo dojít k omylům a nepřesnostem. Také z provozních důvodů může dojít ke změně řazení. Jízdní řád a omezení jízdy vlaků je pouze pro informaci, tyto údaje si před cestou prosím ověřte v jízdním řádu.
Přívítáme upozornění na každou chybu nebo nesrovnalost. Pro kontakt můžete využít nejlépe formulář pro hlášení chyb přímo pod každým vlakem, mail vagonweb(zavináč)vagonweb.cz nebo mail uvedený přímo pod vlakem.

Autoři obrázků (©): Jiří Vaněk, Iván Zoltán, Daniel Hentschel, Martin Zedník, Jaroslav Šilhan, Kubze, Juan Carlos Alonso Mostaza, Till Schäfer, James McDonald, Martin Baier, Łukasz Paduch, Filip Španihel, Hans van der Want, Adam Vanting, Bogdan Spanoche-Stoenescu, kraken, Sorin Oprisan (soprisan.uv.ro), no-night, Sven Eger, Sebastian, Matěj Maděra, Krzysztof Dobrzański, Daniele Vasta, Gert Gouman, Florian Albers, lolingpl, Marius Ionescu, Bymák, Adrian Schmid, Dani Egger-Jetzer, Kai Michael Neuhold, Jürgen Hoffmann, ic_125, Thomas Kaufmann, Philipp Groß, pd.