vagonWEB

Železniční osobní vozy

Hlavní strana » Řazení vlaků » 2017 » ČD Ex » Ex 522 Helfštýn

Historické řazení vlaků   2017

Ex   522     Helfštýn  

Vsetín 4:55, Olomouc hl.n. 6:07-6:09, Praha hl.n. 8:39
Tratě: CZ 280  CZ 270  CZ 010  CZ 011 
Dopravce
České dráhy (ČD)
 

Zobrazení:
• řádek
sloupec
text

Plánované řazení   (3)

Plánované řazení 11.12.2016 - 14.2.2017
Plánované řazení 15.2.2017 - 2.4.2017
Plánované řazení 3.4.2017 - 9.12.2017
Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (zjednodušená verze)

Plánované řazení 11.12.2016 - 14.2.2017

Vsetín 4:55, Olomouc hl.n. 6:07-6:09, Praha hl.n. 8:39

  
 


(SK) ZSSK 350


 
 


372 (SK) ZSSK Apeer F

52


   
 


371 (CZ) ČD WRmee816

24 7

Servis zajišťuje firma JLV, a.s. (JV)

   
   


370 (SK) ZSSK Bdghmeer

31+4 12 2 5

přeprava jízdních kol v úschově během přepravy na základě povinné rezervace

   
 


369 (SK) ZSSK Beer

60

Oddíl čís. 10 mimo rezervační systém

   
 


368 (SK) ZSSK Bmpeer F

76


   
 


367 (SK) ZSSK Bmpeer F

76

Jede v , a 14.IV., 5.VII., 28.IX., 17.XI., nejede 15.IV., 18.XI.

   
 


366 (CZ) ČD Bee238

60

Jede v a 18.IV., 2., 9.V., nejede 26.XII., 17.IV., 1., 8.V.

   
 


364 (CZ) ČD Bee238

60


   

   i   Nejede 25., 26.XII., 1.I.


Vložil: Karel Zralý, kaja(tečka)zraly(zavináč)seznam(tečka)cz | Poslední aktualizace: 11.6.2017 (Karel Zralý) | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | cs > cs

Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (zjednodušená verze)

Plánované řazení 15.2.2017 - 2.4.2017

Vsetín 4:55, Olomouc hl.n. 6:07-6:09, Praha hl.n. 8:39

  
 


(SK) ZSSK 350


 
 


372 (SK) ZSSK Ampeer F

54


   
 


371 (CZ) ČD WRmee816

24 7

Servis zajišťuje firma JLV, a.s. (JV)

   
   


370 (SK) ZSSK Bdghmeer

31+4 12 2 5

přeprava jízdních kol v úschově během přepravy na základě povinné rezervace

   
 


369 (SK) ZSSK Beer

60

Oddíl čís. 10 mimo rezervační systém

   
 


368 (SK) ZSSK Bmpeer F

76


   
 


367 (SK) ZSSK Bmpeer F

76

Jede v , a 14.IV., 5.VII., 28.IX., 17.XI., nejede 15.IV., 18.XI.

   
 


366 (CZ) ČD Bee238

60

Jede v a 18.IV., 2., 9.V., nejede 26.XII., 17.IV., 1., 8.V.

   
 


364 (CZ) ČD Bee238

60


   

   i   Nejede 25., 26.XII., 1.I.


Vložil: Karel Zralý, kaja(tečka)zraly(zavináč)seznam(tečka)cz | Poslední aktualizace: 11.6.2017 (Karel Zralý) | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | cs > cs

Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (zjednodušená verze)

Plánované řazení 3.4.2017 - 9.12.2017

Vsetín 4:55, Olomouc hl.n. 6:07-6:09, Praha hl.n. 8:39

  
 


(SK) ZSSK 350


 
 


372 (SK) ZSSK Ampeer F

54


   
 


371 (CZ) ČD WRmee816

24 7

Servis zajišťuje firma JLV, a.s. (JV)

   
   


370 (SK) ZSSK Bdghmeer

31+4 12 2 5

přeprava jízdních kol v úschově během přepravy na základě povinné rezervace

   
 


369 (SK) ZSSK Beer

60

Oddíl čís. 10 mimo rezervační systém

   
 


368 (SK) ZSSK Bmpeer F

76


   
 


367 (SK) ZSSK Bmpeer F

76

Jede v , a 14.IV., 5.VII., 28.IX., 17.XI., nejede 15.IV., 18.XI.

   
 


366 (CZ) ČD Bmz226

66

Jede v a 18.IV., 2., 9.V., nejede 26.XII., 17.IV., 1., 8.V.

   
 


364 (CZ) ČD Bmz226

66


   

   i   Nejede 25., 26.XII., 1.I.


Vložil: Karel Zralý, kaja(tečka)zraly(zavináč)seznam(tečka)cz | Poslední aktualizace: 11.6.2017 | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | cs > cs


Skutečné řazení   (5)

Skutečné řazení vlaku dne: čt 28.9.2017
Skutečné řazení vlaku dne: so 2.9.2017
Skutečné řazení vlaku dne: so 26.8.2017
Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (zjednodušená verze)

Skutečné řazení vlaku dne: čt 28.9.2017

  
 


(SK) ZSSK 361.1

361.126

 
 


372 (SK) ZSSK Ampeer F

54

61 56 19-70 205-8

   
  


371 (SK) ZSSK ARpeer

24 17

61 56 85-70 001-0

   
   


370 (CZ) ČD Bbdgmee236

27 12 2 12

61 54 84-71 033-5

   
 


369 (CZ) ČD Bmz226

66

61 81 21-90 146-5

   
 


368 (CZ) ČD Bdmpee233

80 4

61 54 20-71 024-1

   
 


367 (SK) ZSSK Bpeer 2970

66

61 56 29-70 025-8

   
 


364 (CZ) ČD B249

80

51 54 20-41 732-8

   
 


363 (CZ) ČD B249

80

51 54 20-41 969-6

   


Vložil: Karel Zralý, kaja(tečka)zraly(zavináč)seznam(tečka)cz | Poslední aktualizace: 3.10.2017 | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | > cs

Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (zjednodušená verze)

Skutečné řazení vlaku dne: so 2.9.2017

  
 


(SK) ZSSK 361.1

361.130

 
 


372 (SK) ZSSK Ampeer F

54

61 56 19-70 203-3

   
  


371 (SK) ZSSK ARpeer

24 17

61 56 85-70 002-8

   
   


370 (CZ) ČD Bbdgmee236

27 12 2 12

61 54 84-71 021-0

   
 


369 (CZ) ČD Bmz226

66

61 81 21-90 146-5

   
 


368 (CZ) ČD Bdmpee233

80 4

61 54 20-71 022-5

   
 


367 (SK) ZSSK Bmpeer F

76

61 56 20-70 204-8

   
 


364 (CZ) ČD B251

54

50 54 29-42 026-6

   
 


363 (CZ) ČD B251

54

50 54 29-42 021-7

   


Vložil: Karel Zralý, kaja(tečka)zraly(zavináč)seznam(tečka)cz | Poslední aktualizace: 2.9.2017 | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | > cs

Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (zjednodušená verze)

Skutečné řazení vlaku dne: so 26.8.2017

  
 


(SK) ZSSK 361.1

361.128

 
  


371 (SK) ZSSK ARpeer

24 17

61 56 85-70 001-0

   
   


370 (CZ) ČD Bbdgmee236

27 12 2 12

61 54 84-71 035-0

   
 


369 (CZ) ČD Bmz226

66

61 81 21-90 139-0

   
 


368 (CZ) ČD Bdmpee233

80 4

61 54 20-71 024-1

   
 


367 (SK) ZSSK Bpeer 2970

66

61 56 29-70 017-5

   
 


364 (CZ) ČD B251

54

50 54 29-42 002-7

   
 


363 (CZ) ČD B251

54

50 54 29-42 030-8

   


Vložil: Karel Zralý, kaja(tečka)zraly(zavináč)seznam(tečka)cz | Poslední aktualizace: 26.8.2017 (Karel Zralý) | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | > cs




Údaje jsou bez záruky. Data neposkytují dopravci, toto jsou neoficiální stránky. Zpracování dat byla věnována velká pozornost, přesto mohlo dojít k omylům a nepřesnostem. Také z provozních důvodů může dojít ke změně řazení. Jízdní řád a omezení jízdy vlaků je pouze pro informaci, tyto údaje si před cestou prosím ověřte v jízdním řádu.
Přívítáme upozornění na každou chybu nebo nesrovnalost. Pro kontakt můžete využít nejlépe formulář pro hlášení chyb přímo pod každým vlakem, mail vagonweb(zavináč)vagonweb.cz nebo mail uvedený přímo pod vlakem.

Autoři obrázků (©): Jiří Vaněk, Iván Zoltán, Daniel Hentschel, Martin Zedník, Jaroslav Šilhan, Kubze, Juan Carlos Alonso Mostaza, Till Schäfer, James McDonald, Martin Baier, Łukasz Paduch, Filip Španihel, Hans van der Want, Adam Vanting, Bogdan Spanoche-Stoenescu, kraken, Sorin Oprisan (soprisan.uv.ro), no-night, Sven Eger, Sebastian, Matěj Maděra, Krzysztof Dobrzański, Daniele Vasta, Gert Gouman, Florian Albers, lolingpl, Marius Ionescu, Bymák, Adrian Schmid, Dani Egger-Jetzer, Kai Michael Neuhold, Jürgen Hoffmann, ic_125, Thomas Kaufmann, Philipp Groß, pd.