vagonWEB

Železniční osobní vozy

Hlavní strana » Řazení vlaků » 2017 » ČD EN » EN 443 Bohemia

Řazení vlaků   2017

EN   443     Bohemia  

Praha hl.n. 23:09, Olomouc hl.n. 1:52-1:55, Ostrava-Svinov 2:49-2:52, Bohumín 3:09-3:36, Čadca 4:43-4:46, Žilina 5:14-5:16, Poprad-Tatry 7:03-7:25, Košice 8:39-9:01, Trebišov 9:45-9:47, Humenné 10:33
Tratě: CZ 010  CZ 270  CZ 320  SK 127  SK 180  SK 190  SK 191 
Dopravce
České dráhy (ČD)
Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK)
Jízdní řád
old.cd.cz
 

Zobrazení:
• řádek
sloupec
text

Plánované řazení   (1)

Plánované řazení v úseku: Praha hl.n. - Bohumín
Plánované řazení v úseku: Bohumín - Humenné
Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (zjednodušená verze)

Plánované řazení v úseku: Praha hl.n. - Bohumín

  
 


(SK) ZSSK 350

Praha - Košice


 
 


379 (UA) UZ WLABm 62

10-30

Praha - Košice (- Kiev)


   
 


352 (PL) PKPIC B10nou 111A

80

Praha - Bohumín (- Kraków)


     
 


353 (CZ) ČD Bcmz834

54

Praha - Bohumín (- Kraków)

jede 1./2. - 8./9.I., 5./6.IV. - 5./6.XI. jinak podle potřeby
servis zajišťuje JLV; oddíl č. 1 pro JLV

   
 


354 (CZ) ČD WLABmz826

3-9 + 9-27

Praha - Bohumín (- Kraków)

servis zajišťuje JLV; oddíl č. 12 pro JLV

   
 


755 (CZ) ČD WLABmee823

10-30

Praha - Bohumín (- Kraków)

jede podle potřeby
servis zajišťuje JLV; oddíl č. 10 pro JLV

   
 


367 (SK) ZSSK WLABmee

10-30

Praha - Humenné

jede 1./2. - 9./10.I., 12./13.IV. - 18./19.IX., 27./28.X. - 6./7.XI.
servis zajišťuje WGS

   
 


368 (CZ) ČD Bcmz834

54

Praha - Humenné

servis zajišťuje WGS; oddíl č. 1 pro WGS

   
   


369 (SK) ZSSK Bdghmeer

31+4 12 2 5

Praha - Humenné


   
 


370 (CZ) ČD Bmz235

66

Praha - Humenné

oddíl č. 11 pro minibar v úseku Praha hl.n. - Ostrava hl.n.

   
 


366 (CZ) ČD WLABmee823

10-30

(Cheb - Plzeň -) Praha - Humenné

servis zajišťuje WGS

   
 


356 (SK) ZSSK WLABmee

10-30

Praha - Poprad-Tatry

servis zajišťuje WGS

   
 


357 (SK) ZSSK WLABmee

10-30

Praha - Poprad-Tatry

jede denně 2./3. - 9./10.I., 12./13. - 19./20.IV. a ve /, /, /, /, / od 29./30.VI. do 4./5.IX.
servis zajišťuje WGS

   
 


358 (SK) ZSSK DDm sc



Praha - Poprad-Tatry

jede denně 2./3. - 9./10.I., 12./13. - 19./20.IV. a ve /, /, /, /, / od 29./30.VI. do 4./5.IX.

   
 


359 (CZ) ČD DDm915

10

Praha - Poprad-Tatry


 


Vložil: sumecekbe, sumecekbe(zavináč)seznam(tečka)cz | Poslední aktualizace: 2.1.2017 (sumecekbe) | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | cs > cs

Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (zjednodušená verze)

Plánované řazení v úseku: Bohumín - Humenné

  
 


 (SK) ZSSK 350

Praha - Košice


 

 (SK) ZSSK 757

Košice - Humenné


 
 


379 (UA) UZ WLABm 62

10-30

Praha - Košice (- Kiev)


   
 


(SK) ZSSK Beer

60

Košice - Humenné

jede v a 17., 18., 30.IV., 7.V., nejde 24.XII., 15., 29.IV., 6.V.

   
 


365 (CZ) ČD WLABmee823

10-30

(Praha -) Bohumín - Humenné

servis zajišťuje WGS

   
 


367 (SK) ZSSK WLABmee

10-30

Praha - Humenné

jede 1./2. - 9./10.I., 12./13.IV. - 18./19.IX., 27./28.X. - 6./7.XI.
servis zajišťuje WGS

   
 


368 (CZ) ČD Bcmz834

54

Praha - Humenné

servis zajišťuje WGS; oddíl č. 1 pro WGS

   
   


369 (SK) ZSSK Bdghmeer

31+4 12 2 5

Praha - Humenné


   
 


370 (CZ) ČD Bmz235

66

Praha - Humenné

oddíl č. 11 pro minibar v úseku Praha hl.n. - Ostrava hl.n.

   
 


366 (CZ) ČD WLABmee823

10-30

(Cheb - Plzeň -) Praha - Humenné

servis zajišťuje WGS

   
 


356 (SK) ZSSK WLABmee

10-30

Praha - Poprad-Tatry

servis zajišťuje WGS

   
 


357 (SK) ZSSK WLABmee

10-30

Praha - Poprad-Tatry

jede denně 2./3. - 9./10.I., 12./13. - 19./20.IV. a ve /, /, /, /, / od 29./30.VI. do 4./5.IX.
servis zajišťuje WGS

   
 


358 (SK) ZSSK DDm sc



Praha - Poprad-Tatry

jede denně 2./3. - 9./10.I., 12./13. - 19./20.IV. a ve /, /, /, /, / od 29./30.VI. do 4./5.IX.

   
 


359 (CZ) ČD DDm915

10

Praha - Poprad-Tatry


 
 


360 (CZ) ČD DDm915

10

(Praha -) Bohumín - Humenné


 


Vložil: sumecekbe, sumecekbe(zavináč)seznam(tečka)cz | Poslední aktualizace: 2.1.2017 (sumecekbe) | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | cs > cs


Skutečné řazení   (6)

Skutečné řazení vlaku dne: pá 26.5. / so 27.5.2017 ve stanici: Humenné
Skutečné řazení vlaku dne: ne 7.5. / po 8.5.2017 v úseku: Praha hl.n. - Bohumín
Skutečné řazení vlaku dne: ne 7.5. / po 8.5.2017 v úseku: Košice - Humenné
Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (zjednodušená verze)

Skutečné řazení vlaku dne: pá 26.5. / so 27.5.2017 ve stanici: Humenné

  
 


(SK) ZSSK 757

Košice - Humenné


 
 


(CZ) ČD WLAB822

10-30

(Praha -) Bohumín - Humenné

51 54 70-40 209-7

   
 


(SK) ZSSK WLABmee

10-30

Praha - Humenné

62 56 71-90 004-5

   
 


(CZ) ČD Bcmz834

54

Praha - Humenné

61 81 59-70 047-4

   
   


(SK) ZSSK Bdghmeer

31+4 12 2 5

Praha - Humenné

61 56 28-70 004-4

   
 


(CZ) ČD Bmz225

66

Praha - Humenné

61 81 21-90 570-6

   
 


(CZ) ČD WLAB822

10-30

(Cheb - Plzeň -) Praha - Humenné

51 54 70-40 217-0

   
 


(CZ) ČD DDm915

10

(Praha -) Bohumín - Humenné


 


Vložil: Patrick, pkstenberger(zavináč)gmail(tečka)com | Poslední aktualizace: 27.5.2017 | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | > cs

Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (zjednodušená verze)

Skutečné řazení vlaku dne: ne 7.5. / po 8.5.2017 v úseku: Praha hl.n. - Bohumín

  
 


(SK) ZSSK 361

Praha - Košice

361 127-4

 
 


379 (UA) UZ WLABm 62

10-30

Praha - Košice (- Kiev)

62 22 70-78 268-4 (032 2686)

   
 


352 (PL) PKPIC B10nou 111A

80

Praha - Bohumín (- Kraków)

PL-PKPIC 51 51 20-70 053-6

     
 


353 (CZ) ČD Bcmz834

54

Praha - Bohumín (- Kraków)

A-ČD 61 81 59-70 054-0

   
 


354 (CZ) ČD WLABmz826 005

3-9 + 9-27

Praha - Bohumín (- Kraków)

CZ-ČD 61 54 72-91 005-3

   
 


367 (SK) ZSSK WLAB

10-30

Praha - Humenné

SK-ZSSK 51 56 70-40 053-7

   
 


368 (CZ) ČD Bcmz834

54

Praha - Humenné

A-ČD 61 81 59-70 047-4

   
   


369 (SK) ZSSK Bdghmeer

31+4 12 2 5

Praha - Humenné

SK-ZSSK 61 56 28-70 004-4

   
 


370 (CZ) ČD Bmz226

66

Praha - Humenné

A-ČD 61 81 21-90 120-0

   
 


366 (CZ) ČD WLABmee823

10-30

(Cheb - Plzeň -) Praha - Humenné

CZ-ČD 61 54 70-71 005-9

   
 


356 (SK) WSBA WLABmee

11-33

Praha - Poprad-Tatry

SK-WSBA 62 56 71-90 614-1

   
 


359 (CZ) ČD DDm915

10

Praha - Poprad-Tatry

A-ČD 51 81 98-70 021-4

 


Vložil: Geir Anders Langangen | Poslední aktualizace: 20.5.2017 (pd) | Vloženo neregistrovaným uživatelem | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | > cs

Vložit skutečné řazení tohoto vlaku (zjednodušená verze)

Skutečné řazení vlaku dne: ne 7.5. / po 8.5.2017 v úseku: Košice - Humenné

  
 


(SK) ZSSK 757

Košice - Humenné

757 022-9

 
 


365 (CZ) ČD WLAB822

10-30

(Praha -) Bohumín - Humenné

CZ-ČD 51 54 70-40 196-6

   
 


367 (SK) ZSSK WLAB

10-30

Praha - Humenné

SK-ZSSK 51 56 70-40 053-7

   
 


368 (CZ) ČD Bcmz834

54

Praha - Humenné

A-ČD 61 81 59-70 047-4

   
   


369 (SK) ZSSK Bdghmeer

31+4 12 2 5

Praha - Humenné

SK-ZSSK 61 56 28-70 004-4

   
 


370 (CZ) ČD Bmz226

66

Praha - Humenné

A-ČD 61 81 21-90 120-0

   
 


366 (CZ) ČD WLABmee823

10-30

(Cheb - Plzeň -) Praha - Humenné

CZ-ČD 61 54 70-71 005-9

   
 


360 (CZ) ČD DDm915

10

(Praha -) Bohumín - Humenné

A-ČD 51 81 98-70 042-0

 


Vložil: Geir Anders Langangen | Poslední aktualizace: 20.5.2017 (pd) | Vloženo neregistrovaným uživatelem | Trvalý odkaz | Našli jste chybu? | > cs




Údaje jsou bez záruky. Data neposkytují dopravci, toto jsou neoficiální stránky. Zpracování dat byla věnována velká pozornost, přesto mohlo dojít k omylům a nepřesnostem. Také z provozních důvodů může dojít ke změně řazení. Jízdní řád a omezení jízdy vlaků je pouze pro informaci, tyto údaje si před cestou prosím ověřte v jízdním řádu.
Přívítáme upozornění na každou chybu nebo nesrovnalost. Pro kontakt můžete využít nejlépe formulář pro hlášení chyb přímo pod každým vlakem, mail vagonweb(zavináč)vagonweb.cz nebo mail uvedený přímo pod vlakem.

Autoři obrázků (©): Jiří Vaněk, Iván Zoltán, Daniel Hentschel, Martin Zedník, Jaroslav Šilhan, Kubze, Juan Carlos Alonso Mostaza, Till Schäfer, James McDonald, Martin Baier, Łukasz Paduch, Filip Španihel, Hans van der Want, Adam Vanting, Bogdan Spanoche-Stoenescu, kraken, Sorin Oprisan (soprisan.uv.ro), no-night, Sven Eger, Sebastian, Matěj Maděra, Krzysztof Dobrzański, Daniele Vasta, Gert Gouman, Florian Albers, lolingpl, Marius Ionescu, Bymák, Adrian Schmid, Dani Egger-Jetzer, Kai Michael Neuhold, Jürgen Hoffmann, ic_125, Thomas Kaufmann, Philipp Groß, pd.