vagonWEB

Železniční osobní vozy

Hlavní strana » Řazení vlaků » 2018 » ÖBB railjet

Řazení vlaků 2018 - ÖBB railjet

 
Strana: 1 2
railjet 41      Wien Hbf 07:42 - Hegyeshalom 08:25-08:28 - Györ 08:53-08:56 - Budapest-Keleti 10:19
railjet 42      Budapest Keleti 17:40 - Györ 19:00-19:02 - Hegyeshalom 19:29-19:32 - Wien Hbf 20:21-20:30 - Linz Hbf 21:44-21:46 - Salzburg Hbf 22:54
railjet 49      Innsbruck Hbf 05:10 - Wörgl Hbf 05:39-05:41- Salzburg Hbf 07:02-07:08 - Linz Hbf 08:14-08:16 - ... - Hegyeshalom 10:25-10:28 - Györ 10:53-10:56 - Budapest Keleti 12:19
railjet 60      Budapest Keleti 07:40 - Györ 09:00-09:02 - Hegyeshalom 09:29-09:32 - ... - Linz Hbf 11:44-11:46 - Salzburg Hbf 12:52-13:00 - München Hbf 14:30
railjet 61      München Hbf 07:24 - Salzburg Hbf 08:58-09:08 - Linz Hbf 10:14-10:16 - ... - Hegyeshalom 12:25-12:28 - Györ 12:53-12:56 - Budapest-Keleti 14:19
railjet 62      Budapest-Keleti 09:40 - Györ 11:00-11:02 - Hegyeshalom 11:29-11:32 - ... - Linz Hbf 13:44-13:46 - Salzburg Hbf 14:52-15:00 - München Hbf 16:32
railjet 63      Frankfurt (Main) Hbf 05:17 - Stuttgart Hbf 06:52-06:58 - München Hbf 09:10-09:30 - ... - Hegyeshalom 14:25-14:28 - Györ 14:53-14:56 - Budapest-Keleti 16:19
railjet 64      Budapest-Keleti 11:40 - Györ 13:00-13:02 - Hegyeshalom 13:29-13:32 - ... - Linz Hbf 15:44-15:46 - Salzburg Hbf 16:52-17:00 - München Hbf 18:31
railjet 65      München Hbf 11:30 - Salzburg Hbf 12:58-13:08 - Linz Hbf 14:14-14:16 - ... - Hegyeshalom 16:25-16:28 - Györ 16:53-16:56 - Budapest-Keleti 18:19
railjet 66      Budapest-Keleti 13:40 - Györ 15:00-15:02 - Hegyeshalom 15:29-15:32 - ... - Linz Hbf 17:44-17:46 - Salzburg Hbf 18:52-18:56 - München Hbf 20:29
railjet 67      München Hbf 13:30 - Salzburg Hbf 14:58-15:08 - Linz Hbf 16:14-16:16 - ... - Hegyeshalom 18:25-18:28 - Györ 18:53-18:56 - Budapest-Keleti 20:19
railjet 68      Budapest-Keleti 15:40 - Györ 17:00-17:02 - Hegyeshalom 17:29-17:32 - ... - Linz Hbf 19:44-19:46 - Salzburg Hbf 20:52-21:00 - München Hbf 22:31
railjet 69      München Hbf 15:30 - Salzburg Hbf 16:58-17:08 - Linz Hbf 18:14-18:16 - Wien Hbf 19:30
railjet 70   Gustav Mahler   Wien Hbf 07:10 - Břeclav 08:04-08:07 - Brno hl. n. 08:36-08:38 - Pardubice hl. n. 10:10-10:12 - Praha hl. n. 11:07
railjet 71   Gustav Mahler   Praha hl. n. 04:49 - Pardubice hl. n. 05:45-05:47 - Brno hl. n. 07:20-07:23 - ... - Mürzzuschlag 10:28-10:30 - Bruck an der Mur 10:56-10:58 - Graz Hbf 11:33
railjet 72   Bedřich Smetana   Graz Hbf 06:26 - Bruck an der Mur 07:01-07:03 - Mürzzuschlag 07:31-07:32 - ... - Brno hl. n. 10:36-10:38 - Pardubice hl. n. 12:10-12:12 - Praha hl. n. 13:07
railjet 73   Bedrich Smetana   Praha hl. n. 06:51 - Pardubice hl. n. 07:45-07:47 - Brno hl. n. 09:20-09:23 - ... - Mürzzuschlag 12:28-12:30 - Bruck an der Mur 12:56-12:58 - Graz Hbf 13:33
railjet 74   Franz Schubert   Graz Hbf 08:26 - Bruck an der Mur 09:01-09:03 - Mürzzuschlag 09:31-09:32 - ... - Brno hl. n. 12:36-12:38 - Pardubice hl. n. 14:10-14:12 - Praha hl. n. 15:07
railjet 75   Franz Schubert   Praha hl. n. 08:51 - Pardubice hl. n. 09:45-09:47 - Brno hl. n. 11:20-11:23 - ... - Mürzzuschlag 14:28-14:30 - Bruck an der Mur 14:56-14:58 - Graz Hbf 15:33
railjet 76   Antonín Dvořák   Graz Hbf 10:26 - Bruck an der Mur 11:01-11:03 - Mürzzuschlag 11:31-11:32 - ... - Brno hl. n. 14:36-14:38 - Pardubice hl. n. 16:10-16:12 - Praha hl. n. 17:07
railjet 77   Antonín Dvořák    Praha hl. n. 10:51 - Pardubice hl. n. 11:45-11:47 - Brno hl. n. 13:20-13:23 - ... - Mürzzuschlag 16:28-16:30 - Bruck an der Mur 16:56-16:58 - Graz Hbf 17:33
railjet 78   Johann Strauss    Graz Hbf 12:26 - Bruck an der Mur 13:01-13:03 - Mürzzuschlag 13:31-13:32 - ... - Brno hl. n. 16:36-16:38 - Pardubice hl. n. 18:10-18:12 - Praha hl. n. 19:07
railjet 79   Johann Strauss   Praha hl. n. 12:51 - Pardubice hl. n. 13:45-13:47 - Brno hl. n. 15:20-15:23 - ... - Mürzzuschlag 18:28-18:30 - Bruck an der Mur 18:56-18:58 - Graz Hbf 19:33
railjet 110   Hohe Tauern   Klagenfurt Hbf 16:42 - Villach Hbf 17:13-17:16 - Spittal-Millstättersee 17:38-17:40 - ... - Salzburg Hbf 19:48-20:00 - Rosenheim 21:01-21:03 - München Hbf 21:42
railjet 111   Hohe Tauern    München Hbf 08:17 - Rosenheim 08:55-08:57 - Salzburg Hbf 09:59-10:12 - ... - Spittal-Millstättersee 12:18-12:20 - Villach Hbf 12:43-12:47 - Klagenfurt Hbf 13:16
railjet 130   San Marco   Venezia Santa Lucia 15:55 - Udine 17:44-17:46 - Tarvisio Boscoverde 18:41-18:49 - ... - Bruck an der Mur 21:44-21:46 - Wien Meidling 23:28-23:30 - Wien Hbf 23:35
railjet 131   San Marco   Wien Hbf 06:25 - Wien Meidling 06:30-06:32 - Bruck an der Mur 08:13-08:15 - ... - Tarvisio Boscoverde 11:12-11:20 - Udine 12:16-12:18 - Venezia Santa Lucia 14:05
railjet 132   Gondoliere   Venezia Santa Lucia 09:55 - Udine 11:44-11:46 - Tarvisio Boscoverde 12:41-12:49 - ... - Bruck an der Mur 15:44-15:46 - Wien Meidling 17:28-17:30 - Wien Hbf 17:35
railjet 133   Gondoliere   Wien Hbf 12:25 - Wien Meidling 12:30-12:32 - Bruck an der Mur 14:13-14:15 - ... - Tarvisio Boscoverde 17:12-17:20 - Udine 18:16-18:18 - Venezia Santa Lucia 20:05
railjet 160   OS 3501 VIE-LZS/ OS 3541 VIE-ZSB   Flughafen Wien 07:03 - Wien Hbf 07:18-07:30 - Linz Hbf 08:44-08:46 - ... - Feldkirch 13:42-13:48 - Buchs SG 14:06-14:12 - Zürich HB 15:20
railjet 161   OS 3532 LZS-VIE   Zürich HB 06:40 - Buchs SG 07:48-07:54 - Feldkirch 08:09-08:17 - ... - Linz Hbf 13:14-13:16 - Wien Hbf 14:30-14:40 - Flughafen Wien 14:57
railjet 162      Budapest-Keleti 06:40 - Györ 08:00-08:02 - Hegyeshalom 08:29-08:32 - ... - Feldkirch 15:42-15:48 - Buchs SG 16:06-16:12 - Zürich HB 17:20
railjet 165      Zürich HB 10:40 - Buchs SG 11:48-11:54 -Feldkirch 12:09-12:17 - Bludenz 12:28-12:30 - ... - Wien Hbf 18:30-18:42 - Hegyeshalom 19:25-19:28- Györ 19:53-19:56 - Budapest-Keleti 21:19
railjet 166      Wien Hbf 13:30 - Linz Hbf 14:44-14:46 - Salzburg Hbf 15:52-15:56 - ... - Feldkirch 19:42-19:48 - Buchs SG 20:06-20:12 - Zürich HB 21:20
railjet 167   OS 3522 LZS-VIE   Zürich HB 12:40 - Buchs SG 13:48-13:54 - Feldkirch 14:09-14:17 - ... - Linz Hbf 19:14-19:16 - Wien Hbf 20:30-20:42 - Flughafen Wien 20:57
railjet 168   OS 3517 VIE - LZS   Flughafen Wien 15:03 - Wien Hbf 15:18-15:30 - Linz Hbf 16:44-16:46 - ... - Feldkirch 21:45-21:48 - Buchs SG 22:03-22:12 - Zürich HB 23:20
railjet 169      Zürich HB 14:40 - Buchs SG 15:48-15:54 - Feldkirch 16:09-16:17 - ... - Salzburg Hbf 20:03-20:08 - Linz Hbf 21:14-21:16 - Wien Hbf 22:30
railjet 260      Wien Hbf 06:30 - Linz Hbf 07:44-07:46 - Salzburg Hbf 08:52-09:00 - München Hbf 10:30
railjet 261   OS 3524 LZS-VIE   München Hbf 17:30 - Salzburg Hbf 18:58-19:08 - Linz Hbf 20:14-20:16 - Wien Hbf 21:30-21:42 - Flughafen Wien 21:57
railjet 262   OS 3503 VIE-LZS   Flughafen Wien 08:03 - Wien Hbf 08:18-08:30 - Linz Hbf 09:44-09:46 - Salzburg Hbf 10:52-11:00 - München Hbf 12:30
railjet 265      München Hbf 06:24 - Salzburg Hbf 07:58-08:08 - Linz Hbf 09:12-09:14 - Wien Hbf 10:30
railjet 360      Innsbruck Hbf 07:45 - Landeck-Zams 08:31-08:33 - Feldkirch 09:42-09:44 - Buchs SG 09:59-10:12 - Zürich HB 11:20
railjet 367      Zürich HB 16:40 - Buchs SG 17:48-18:00 - Feldkirch 18:15-18:17 - ... - Salzburg Hbf 22:06-22:08 - Linz Hbf 23:17-23:19 - Wien Hbf 00:33
railjet 368      Wien Hbf 05:30 - Linz Hbf 06:44-06:46 - Salzburg Hbf 07:54-07:56 - ... - Feldkirch 11:42-11:48 - Buchs SG 12:06-12:12 - Zürich HB 13:20
railjet 369      Zürich HB 18:40 - Buchs SG 19:48-19:54 - Feldkirch 20:09-20:17 - Landeck-Zams 21:29-21:31 - Innsbruck Hbf 22:18
railjet 370   Joseph Haydn   Graz Hbf 14:26 - Bruck an der Mur 15:01-15:03 - Mürzzuschlag 15:31-15:32 - ... - Brno hl. n. 18:36-18:38 - Pardubice hl. n. 20:10-20:12 - Praha hl. n. 21:07
railjet 371   Joseph Haydn   Praha hl. n. 14:51 - Pardubice hl. n. 15:45-15:47 - Brno hl. n. 17:20-17:23 - ... - Mürzzuschlag 20:28-20:30 - Bruck an der Mur 20:56-20:58 - Graz Hbf 21:33
railjet 372   Wolfgang Amadeus Mozart    Graz Hbf 16:26 - Bruck an der Mur 17:01-17:03 - Mürzzuschlag 17:31-17:32 - ... - Brno hl. n. 20:36-20:38 - Pardubice hl. n. 22:16-22:18 - Praha hl. n. 23:14
railjet 373   Wolfgang Amadeus Mozart   Praha hl. n. 16:51 - Pardubice hl. n. 17:45-17:47 - Brno hl. n. 19:20-19:23 - ... - Mürzzuschlag 22:28-22:30 - Bruck an der Mur 22:56-22:58 - Graz Hbf 23:33
railjet 374   Zdenek Fibich   Graz Hbf 18:26 - Bruck an der Mur 19:01-19:03 - Mürzzuschlag 19:31-19:32 - Wien Hbf 21:02-21:10 - Břeclav 22:04-22:07 - Brno hl. n. 22:36
railjet 375   Zdenek Fibich   Praha hl. n. 18:51 - Pardubice hl. n. 19:45-19:47 - Brno hl. n. 21:20-21:23 - Břeclav 21:52-21:55 - Wien Hbf 22:49
railjet 530      Villach Hbf 05:26 - Klagenfurt Hbf 05:47-05:49 - St.Veit an der Glan 06:01-06:02 - Leoben Hbf 07:32-07:34 - Bruck an der Mur 07:44-07:46 - Wien Hbf 09:35
railjet 532      Villach Hbf 07:14 - Klagenfurt Hbf 07:37-07:39 - St.Veit an der Glan 07:51-07:53 - Leoben Hbf 09:32-09:34 - Bruck an der Mur 09:44-09:46 - Wien Hbf 11:35
railjet 534      Villach Hbf 09:14 - Klagenfurt Hbf 09:37-09:39 - St.Veit an der Glan 09:51-09:53 - Leoben Hbf 11:32-11:34 - Bruck an der Mur 11:44-11:46 - Wien Hbf 13:35
railjet 535      Wien Hbf 10:25 - Bruck an der Mur 12:13-12:15 - Leoben Hbf 12:25-12:27 - St.Veit an der Glan 14:06-14:08 - Klagenfurt Hbf 14:20-14:22 - Villach Hbf 14:46
railjet 536      Villach Hbf 11:14 - Klagenfurt Hbf 11:37-11:39 - St.Veit an der Glan 11:51-11:53 - Leoben Hbf 13:32-13:34 - Bruck an der Mur 13:44-13:46 - Wien Hbf 15:35
railjet 539      Wien Hbf 14:25 - Bruck an der Mur 16:13-16:15 - Leoben Hbf 16:25-16:27 - St.Veit an der Glan 18:06-18:08 - Klagenfurt Hbf 18:20-18:22 - Villach Hbf 18:46
railjet 540      Wien Hbf 05:55 - Wien Meidling 06:00-06:02 - Linz Hbf 07:30-07:32 - Wels Hbf 07:44-07:46 - Attnang-Puchheim 07:58-08:00 - Salzburg Hbf 08:48
railjet 541      Salzburg Hbf 05:12 - Attnang-Puchheim 05:58-06:00 - Wels Hbf 06:14-06:16 - Linz Hbf 06:28-06:30 - Wien Meidling 07:58-08:00 - Wien Hbf 08:05
railjet 542      Wien Hbf 06:55 - Wien Meidling 07:00-07:02 - Linz Hbf 08:30-08:32 - Wels Hbf 08:44-08:46 - Attnang-Puchheim 08:58-09:00 - Salzburg Hbf 09:48
railjet 543      Salzburg Hbf 06:12 - Attnang-Puchheim 06:58-07:00 - Wels Hbf 07:14-07:16 - ... - Wien Meidling 08:58-09:00 - Wien Hbf 09:05-09:12 - Flughafen Wien 09:27
railjet 545      Salzburg Hbf 07:12 - Attnang-Puchheim 07:58-08:00 - Wels Hbf 08:14-08:16 - ... - Wien Meidling 09:58-10:00 - Wien Hbf 10:05-10:10 - Neusiedl am See 10:46
railjet 547      Salzburg Hbf 08:12 - Attnang-Puchheim 08:58-09:00 - Wels Hbf 09:14-09:16 - ... - Wien Meidling 10:58-11:00 - Wien Hbf 11:05-11:12 - Flughafen Wien 11:27
railjet 548      Wien Hbf 09:55 - Wien Meidling 10:00-10:02 - Linz Hbf 11:30-11:32 - Wels Hbf 11:44-11:46 - Attnang Puchheim 11:58-12:00 - Salzburg Hbf 12:48
railjet 549      Salzburg Hbf 09:12 - Attnang Puchheim 09:58-10:00 - Wels Hbf 10:14-10:16 - Linz Hbf 10:28-10:30 - Wien Meidling 11:58-12:00 - Wien Hbf 12:05
railjet 550      Graz Hbf 05:28 - Bruck an der Mur 06:03-06:05 - Mürzzuschlag 06:33-06:34 - Wien Meidling 07:55-07:57 - Wien Hbf 08:02-08:12 - Flughafen Wien 08:27
railjet 551      Wien Hbf 05:58 - Wien Meidling 06:03-06:05 - Mürzzuschlag 07:28-07:30 - Bruck an der Mur 07:56-07:58 - Graz Hbf 08:33
railjet 553      Flughafen Wien 06:33 - Wien Hbf 06:48-06:58 - Wien Meidling 07:03-07:05 - Mürzzuschlag 08:28-08:30 - Bruck an der Mur 08:56-08:58 - Graz Hbf 09:33
railjet 554      Graz Hbf 07:26 - Bruck an der Mur 08:01-08:03 - Mürzzuschlag 08:31-08:32 - Wien Meidling 09:55-09:57 - Wien Hbf 10:02-10:12 - Flughafen Wien 10:27
railjet 558      Graz Hbf 09:26 - Bruck an der Mur 10:01-10:03 - Mürzzuschlag 10:31-10:32 - Wien Meidling 11:55-11:57 - Wien Hbf 12:02-12:12 - Flughafen Wien 12:27
railjet 559      Flughafen Wien 09:33 - Wien Hbf 09:48-09:58 - Wien Meidling 10:03-10:05 - Mürzzuschlag 11:28-11:30 - Bruck an der Mur 11:56-11:58 - Graz Hbf 12:33
railjet 560   OS 3501 VIE-LZS/ OS 3541 VIE-ZSB   Flughafen Wien 07:03 - Wien Hbf 07:18-07:30 - Linz Hbf 08:44-08:46 - ... - Landeck-Zams 12:31-12:33 - Bludenz 13:29-13:31 - Feldkirch 13:42
railjet 562   OS 3505 VIE-LZS   Flughafen Wien 09:03 - Wien Hbf 09:21-09:30 - Linz Hbf 10:44-10:46 - ... - Landeck-Zams 14:31-14:33 - Bludenz 15:29-15:31 - Feldkirch 15:42
railjet 563   OS 3514 LZS-VIE   Innsbruck Hbf 12:17 - Wörgl Hbf 12:41-12:43 - Salzburg Hbf 14:03-14:08 - Linz Hbf 15:14-15:16 - Wien Hbf 16:30-16:40 - Flughafen Wien 16:57
railjet 564   OS 3509 VIE-LZS   Flughafen Wien 11:03 - Wien Hbf 11:18-11:30 - Linz Hbf 12:44-12:46 - Salzburg Hbf 13:52-13:56 - Wörgl Hbf 15:17-15:19 - Innsbruck Hbf 15:44
railjet 565   OS 3518 LZS-VIE   Feldkirch 12:17 - Bludenz 12:28-12:30 - Landeck-Zams 13:25-13:27 - ... - Linz Hbf 17:14-17:16 - Wien Hbf 18:30-18:40 - Flughafen Wien 18:57
railjet 566   OS 3513 VIE-LZS   Flughafen Wien 13:03 - Wien Hbf 13:18-13:30 - Linz Hbf 14:44-14:46 - ... - Landeck-Zams 18:31-18:33 - Bludenz 19:29-19:31 - Feldkirch 19:42
railjet 567   OS 3522 LZS-VIE   Feldkirch 14:17 - Landeck-Zams 15:25-15:27 - Innsbruck Hbf 16:11-16:17 - ... - Linz Hbf 19:12-19:14 - Wien Hbf 20:30-20:42 - Flughafen Wien 20:57
railjet 596   Gasteinertal   Flughafen Wien 08:33 - Wien Hbf 08:48-08:55 - Wien Meidling 09:00-09:02 - ... - Spittal-Millstättersee 14:18-14:20 - Villach Hbf 14:43-14:47 - Klagenfurt Hbf 15:13
railjet 630      Villach Hbf 15:14 - Klagenfurt Hbf 15:37-15:39 - St.Veit an der Glan 15:51-15:53 - Leoben Hbf 17:32-17:34 - Bruck an der Mur 17:44-17:46 - Wien Hbf 19:35
railjet 631      Wien Hbf 16:25 - Bruck an der Mur 18:13-18:15 - Leoben Hbf 18:25-18:27 - St.Veit an der Glan 20:06-20:08 - Klagenfurt Hbf 20:20-20:22 - Villach Hbf 20:46
railjet 633      Wien Hbf 18:25 - Bruck an der Mur 20:13-20:15 - Leoben Hbf 20:25-20:27 - St.Veit an der Glan 22:06-22:08 - Klagenfurt Hbf 22:20-22:22 - Villach Hbf 22:46
railjet 640      Flughafen Wien 10:33 - Wien Hbf 10:48-10:55 - Wien Meidling 11:00-11:02 - ... - Wels Hbf 12:44-12:46 - Attnang Puchheim 12:58-13:00 - Salzburg Hbf 13:48
railjet 642      Neusiedl an See 11:10 - Wien Hbf 11:45-11:55 - Wien Meidling 12:00-12:02 - ... - Wels Hbf 13:44-13:46 - Attnang Puchheim 13:58-14:00 - Salzburg Hbf 14:48
railjet 643      Salzburg Hbf 11:12 - Attnang Puchheim 11:58-12:00 - Wels Hbf 12:14-12:16 - ... - Wien Meidling 13:58-14:00 - Wien Hbf 14:05-14:12 - Flughafen Wien 14:27
railjet 644      Flughafen Wien 12:33 - Wien Hbf 12:48-12:55 - Wien Meidling 13:00-13:02 - ... - Wels Hbf 14:44-14:46 - Attnang Puchheim 14:58-15:00 - Salzburg Hbf 15:48
railjet 645      Salzburg Hbf 12:12 - Attnang-Puchheim 12:58-13:00 - Wels Hbf 13:14-13:16 - ... - Wien Meidling 14:58-15:00 - Wien Hbf 15:05-15:12 - Flughafen Wien 15:27
railjet 646      Wien Hbf 13:55 - Wien Meidling 14:00-14:02 - Linz Hbf 15:30-15:32 - Wels Hbf 15:44-15:46 - Attnang Puchheim 15:58-16:00 - Salzburg Hbf 16:48
railjet 649      Salzburg Hbf 14:12 - Attnang-Puchheim 14:58-15:00 - Wels Hbf 15:14-15:16 - ... - Wien Meidling 16:58-17:00 - Wien Hbf 17:05-17:12 - Flughafen Wien 17:27
railjet 653      Flughafen Wien 11:33 - Wien Hbf 11:48-11:58 - Mürzzuschlag 13:28-13:30 - Bruck an der Mur 13:56-13:58 - Graz Hbf 14:33
railjet 656      Graz Hbf 13:26 - Bruck an der Mur 14:01-14:03 - Mürzzuschlag 14:31-14:32 - Wien Meidling 15:55-15:57 - Wien Hbf 16:02-16:12 - Flughafen Wien 16:27
railjet 657      Flughafen Wien 13:33 - Wien Hbf 13:48-13:58 - Wien Meidling 14:03-14:05 - Mürzzuschlag 15:28-15:30 - Bruck an der Mur 15:56-15:58 - Graz Hbf 16:33
railjet 660      Wien Hbf 06:30 - Linz Hbf 07:44-07:46 - Salzburg Hbf 08:52-08:56 - ... - Bludenz 12:29-12:31 - Feldkirch 12:42-12:45 - Bregenz 13:17
railjet 661      Bregenz 14:40 - Feldkirch 15:12-15:17 - Bludenz 15:28-15:30 - ... - Salzburg Hbf 19:02-19:08 - Linz Hbf 20:14-20:16 - Wien Hbf 21:30
railjet 662   Achensee   Flughafen Wien 07:33 - Wien Hbf 07:48-07:55 - Linz Hbf 09:30-09:32 - ... - Bludenz 14:29-14:31 - Feldkirch 14:42-14:45 - Bregenz 15:17
railjet 663      Innsbruck Hbf 19:14 - Wörgl Hbf 19:43-19:45 - Salzburg Hbf 21:04-21:08 - Linz Hbf 22:14-22:16 - Wien Hbf 23:30
railjet 664   OS 3527 VIE-LZS    Flughafen Wien 20:03 - Wien Hbf 20:18-20:30 - Linz Hbf 21:44-21:46 - Salzburg Hbf 22:54
railjet 666      Innsbruck Hbf 06:42 - Landeck-Zams 07:28-07:30 - St.Anton am Arlberg 07:52-07:54 - Bludenz 08:29-08:31 - Feldkirch 08:42-08:47 - Bregenz 09:17
railjet 667      Bregenz 18:40 - Feldkirch 19:15-19:17 - Bludenz 19:28-19:30 - Landeck-Zams 20:29-20:31 - Innsbruck Hbf 21:18
railjet 668      Salzburg Hbf 06:56 - Wörgl Hbf 08:15-08.17 - Innsbruck Hbf 08:46
Strana: 1 2































48.77

Našli jste chybu?