vagonWEB

Železniční osobní vozy

Hlavní strana » Řazení vlaků » 2018 » ČD railjet

Řazení vlaků 2018 - ČD railjet

 
Strana: 1
railjet 70   Gustav Mahler   Wien Hbf 07:10 - Břeclav 08:04-08:07 - Brno hl. n. 08:36-08:38 - Pardubice hl. n. 10:10-10:12 - Praha hl. n. 11:07
railjet 71   Gustav Mahler   Praha hl. n. 04:49 - Pardubice hl. n. 05:45-05:47 - Brno hl. n. 07:20-07:23 - ... - Mürzzuschlag 10:28-10:30 - Bruck an der Mur 10:56-10:58 - Graz Hbf 11:33
railjet 72   Bedřich Smetana   Graz Hbf 06:26 - Bruck an der Mur 07:01-07:03 - Mürzzuschlag 07:31-07:32 - ... - Brno hl. n. 10:36-10:38 - Pardubice hl. n. 12:10-12:12 - Praha hl. n. 13:07
railjet 73   Bedrich Smetana   Praha hl. n. 06:51 - Pardubice hl. n. 07:45-07:47 - Brno hl. n. 09:20-09:23 - ... - Mürzzuschlag 12:28-12:30 - Bruck an der Mur 12:56-12:58 - Graz Hbf 13:33
railjet 74   Franz Schubert   Graz Hbf 08:26 - Bruck an der Mur 09:01-09:03 - Mürzzuschlag 09:31-09:32 - ... - Brno hl. n. 12:36-12:38 - Pardubice hl. n. 14:10-14:12 - Praha hl. n. 15:07
railjet 75   Franz Schubert   Praha hl. n. 08:51 - Pardubice hl. n. 09:45-09:47 - Brno hl. n. 11:20-11:23 - ... - Mürzzuschlag 14:28-14:30 - Bruck an der Mur 14:56-14:58 - Graz Hbf 15:33
railjet 76   Antonín Dvořák   Graz Hbf 10:26 - Bruck an der Mur 11:01-11:03 - Mürzzuschlag 11:31-11:32 - ... - Brno hl. n. 14:36-14:38 - Pardubice hl. n. 16:10-16:12 - Praha hl. n. 17:07
railjet 77   Antonín Dvořák    Praha hl. n. 10:51 - Pardubice hl. n. 11:45-11:47 - Brno hl. n. 13:20-13:23 - ... - Mürzzuschlag 16:28-16:30 - Bruck an der Mur 16:56-16:58 - Graz Hbf 17:33
railjet 78   Johann Strauss    Graz Hbf 12:26 - Bruck an der Mur 13:01-13:03 - Mürzzuschlag 13:31-13:32 - ... - Brno hl. n. 16:36-16:38 - Pardubice hl. n. 18:10-18:12 - Praha hl. n. 19:07
railjet 79   Johann Strauss   Praha hl. n. 12:51 - Pardubice hl. n. 13:45-13:47 - Brno hl. n. 15:20-15:23 - ... - Mürzzuschlag 18:28-18:30 - Bruck an der Mur 18:56-18:58 - Graz Hbf 19:33
railjet 370   Joseph Haydn   Graz Hbf 14:26 - Bruck an der Mur 15:01-15:03 - Mürzzuschlag 15:31-15:32 - ... - Brno hl. n. 18:36-18:38 - Pardubice hl. n. 20:10-20:12 - Praha hl. n. 21:07
railjet 371   Joseph Haydn   Praha hl. n. 14:51 - Pardubice hl. n. 15:45-15:47 - Brno hl. n. 17:20-17:23 - ... - Mürzzuschlag 20:28-20:30 - Bruck an der Mur 20:56-20:58 - Graz Hbf 21:33
railjet 372   Wolfgang Amadeus Mozart    Graz Hbf 16:26 - Bruck an der Mur 17:01-17:03 - Mürzzuschlag 17:31-17:32 - ... - Brno hl. n. 20:36-20:38 - Pardubice hl. n. 22:16-22:18 - Praha hl. n. 23:14
railjet 373   Wolfgang Amadeus Mozart   Praha hl. n. 16:51 - Pardubice hl. n. 17:45-17:47 - Brno hl. n. 19:20-19:23 - ... - Mürzzuschlag 22:28-22:30 - Bruck an der Mur 22:56-22:58 - Graz Hbf 23:33
railjet 374   Zdenek Fibich   Graz Hbf 18:26 - Bruck an der Mur 19:01-19:03 - Mürzzuschlag 19:31-19:32 - Wien Hbf 21:02-21:10 - Břeclav 22:04-22:07 - Brno hl. n. 22:36
railjet 375   Zdenek Fibich   Praha hl. n. 18:51 - Pardubice hl. n. 19:45-19:47 - Brno hl. n. 21:20-21:23 - Břeclav 21:52-21:55 - Wien Hbf 22:49
railjet 570   Leoš Janáček   Břeclav 6:07, Brno hl.n. 6:36-6:38, Praha hl.n. 9:07
railjet 571   Leoš Janáček   Praha hl.n. 19:51, Brno hl.n. 22:20-22:23, Břeclav 22:52
railjet 574   Brněnský drak   Brno hl.n. 4:31, Praha hl.n. 7:07
Strana: 1































32.99

Našli jste chybu?