vagonWEB

Železniční osobní vozy

Řazení vlaků 2003 - PKPC SU45

 

Vlaky, ve kterých je řazena lokomotiva PKPC SU45

Filtr: Plánované řazení | Skutečné řazení | Vše
Strana: 1 2 3 4
* P/S PKPIC:19312/3|LG:27   BALTI   Vilnius 20:55 - Kaišiadorys - Kaunas - ... - Warszawa Zach. - Warszawa Centr. - Warszawa Zach. 5.59
* P/S PKPIC:19314/5|LG:28   BALTI   Warszawa Zach. 21.44 - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. - ... - Kaunas - Kaišiadorys - Vilnius 8:45
* Os 411      Kraśnik 4:41 - Szastarka - Rzeczyca - Zaklików - Stalowa Wola Rozwadów 6:04
* Os 413b      Lublin 7:27 - Niedrzwica - Kraśnik - ... - Rzeczyca - Zaklików - Stalowa Wola Rozwadów 9:57
* Os 414a      Stalowa Wola Rozwadów 4:30 - Zaklików - Rzeczyca - ... - Kraśnik - Niedrzwica - Lublin 6:36
* Os 417a      Lublin 11:52 - Niedrzwica - Kraśnik - ... - Rzeczyca - Zaklików - Stalowa Wola Rozwadów 14:01
* Os 418a      Stalowa Wola Rozwadów 11:35 - Zaklików - Rzeczyca - ... - Kraśnik - Niedrzwica - Lublin 13:50
* Os 421b      Lublin 17:49 - Niedrzwica - Kraśnik - ... - Rzeczyca - Zaklików - Stalowa Wola Rozwadów 20:09
* Os 422b      Stalowa Wola Rozwadów 16:20 - Zaklików - Rzeczyca - ... - Kraśnik - Niedrzwica - Lublin 18:45
* Os 423b      Lublin 19:37 - Niedrzwica - Kraśnik - ... - Rzeczyca - Zaklików - Stalowa Wola Rozwadów 21:54
* Os 424b      Stalowa Wola Rozwadów 19:30 - Zaklików - Rzeczyca - ... - Kraśnik - Niedrzwica - Lublin 21:37
* Os 426      Stalowa Wola Rozwadów 23:50 - Zaklików - Rzeczyca - Szastarka - Kraśnik 1:01
* Os 513      Wrocław Gł. 5:48 - Środa Śląska - Legnica - ... - Węgliniec - Pieńsk - Zgorzelec 9:32
* Os 515      Wrocław Gł. 8:50 - Środa Śląska - Legnica - ... - Węgliniec - Pieńsk - Zgorzelec 12:28
* Os 516      Zgorzelec 9:25 - Pieńsk - Węgliniec - ... - Legnica - Środa Śląska - Wrocław Gł. 12:54
* Os 517      Wrocław Gł. 14:26 - Środa Śląska - Legnica - ... - Węgliniec - Pieńsk - Zgorzelec 18:00
* Os 518      Zgorzelec 12:45 - Pieńsk - Węgliniec - ... - Legnica - Środa Śląska - Wrocław Gł. 16:12
* Os 520      Zgorzelec 14:33 - Pieńsk - Węgliniec - ... - Legnica - Środa Śląska - Wrocław Gł. 18:12
* Os 521      Wrocław Gł. 16:48 - Środa Śląska - Legnica - ... - Węgliniec - Pieńsk - Zgorzelec 20:10
* Os 524a      Zgorzelec 18:16 - Pieńsk - Węgliniec - ... - Legnica - Środa Śląska - Wrocław Gł. 22:00
* Os 2231c      Chorzelów 5:11 - Mielec - Dębica 6:22
* Os 2232c      Dębica 20:47 - Mielec - Chorzelów 21:53
* Os 3323      Piła Gł. 19:14 - Trzcianka - Wieleń Płn. - ... - Gorzów Wlkp. - Witnica - Kostrzyn 22:23
* Os 3340/1      Wierzchucin 5:35 - Laskowice Pomorskie 6:10/6:30 - Osie - Śliwice - Szlachta - Czersk 7:48
* Os 4423      Kamieniec Ząbkowicki 4:44 - Ząbkowice Śląskie - Piława Górna - ... - Strzegom - Jawor - Legnica 7:21
* Os 4430      Poznań Gł. 5:30 - Luboń - Stęszew - Grodzisk Wlkp. - Rakoniewice - Wolsztyn 7:26
* Os 4432      Poznań Gł. 8:10 - Luboń - Stęszew - Grodzisk Wlkp. - Rakoniewice - Wolsztyn 10:15
* Os 4433      Wolsztyn 4:16 - Rakoniewice - Grodzisk Wlkp. - Stęszew - Luboń - Poznań Gł. 6:20
* Os 4434      Poznań Gł. 13:35 - Luboń - Stęszew - Grodzisk Wlkp. - Rakoniewice - Wolsztyn 15:30
* Os 4435      Wolsztyn 5:19 - Rakoniewice - Grodzisk Wlkp. - Stęszew - Luboń - Poznań Gł. 7:27
* Os 4436      Poznań Gł. 15:45 - Luboń - Stęszew - Grodzisk Wlkp. - Rakoniewice - Wolsztyn 17:47
* Os 4437      Wolsztyn 8:13 - Rakoniewice - Grodzisk Wlkp. - Stęszew - Luboń - Poznań Gł. 10:10
* Os 4438      Poznań Gł. 17:00 - Luboń - Stęszew - Grodzisk Wlkp. - Rakoniewice - Wolsztyn 18:59
* Os 4439      Wolsztyn 11:03 - Rakoniewice - Grodzisk Wlkp. - Stęszew - Luboń - Poznań Gł. 13:05
* Os 4440      Poznań Gł. 20:20 - Luboń - Stęszew - Grodzisk Wlkp. - Rakoniewice - Wolsztyn 22:24
* Os 4441      Wolsztyn 15:47 - Rakoniewice - Grodzisk Wlkp. - Stęszew - Luboń - Poznań Gł. 17:51
* Os 4442      Poznań Gł. 22:55 - Luboń - Stęszew - Grodzisk Wlkp. 00:12
* Os 4443      Wolsztyn 19:18 - Rakoniewice - Grodzisk Wlkp. - Stęszew - Luboń - Poznań Gł. 21:15
* Os 5521a      Toruń Gł. 8:47 - Chełmża - Kornatowo - ... - Kwidzyn - Sztum - Malbork 12:03
* Os 5522      Malbork 5:22 - Sztum - Kwidzyn - ... - Kornatowo - Chełmża - Toruń Gł. 8:38
* Os 5523a      Toruń Gł. 14:10 - Chełmża - Kornatowo - ... - Kwidzyn - Sztum - Malbork 17:30
* Os 5524a      Malbork 12:18 - Sztum - Kwidzyn - ... - Kornatowo - Chełmża - Toruń Gł. 15:52
* Os 5525      Toruń Gł. 15:58 - Chełmża - Kornatowo - ... - Kwidzyn - Sztum - Malbork 19:22
* Os 5526      Malbork 13:49 - Sztum - Kwidzyn - ... - Kornatowo - Chełmża - Toruń Gł. 17:07
* Os 5527      Toruń Gł. 19:03 - Chełmża - Kornatowo - ... - Kwidzyn - Sztum - Malbork 22:23
* Os 5530      Malbork 17:33 - Sztum - Kwidzyn - ... - Kornatowo - Chełmża - Toruń Gł. 20:50
* Os 5841   BURSZTYN   Grudziądz 6:17 - Gardeja - Kwidzyn - ... - Potęgowo - Damnica - Słupsk 11:15
* Os 7721      Krotoszyn 5:45 - Kobylin - Pępowo - ... - Poniec - Kąkolewo - Leszno 7:15
* Os 7722      Leszno 21:55 - Kąkolewo - Poniec - ... - Pępowo - Kobylin - Krotoszyn 23:25
* Os 7723      Tczew 5:55 - Starogard Gdański - Kaliska - Czarna Woda - Czersk - Chojnice 7:37
* Os 7725      Tczew 8:00 - Starogard Gdański - Kaliska - Czarna Woda - Czersk - Chojnice 9:53
* Os 7726      Chojnice 5:14 - Czersk - Czarna Woda - Kaliska - Starogard Gdański - Tczew 6:55
* Os 7727      Tczew 12:46 - Starogard Gdański - Kaliska - Czarna Woda - Czersk - Chojnice 14:37
* Os 7728      Chojnice 10:24 - Czersk - Czarna Woda - Kaliska - Starogard Gdański - Tczew 12:04
* Os 7729      Tczew 14:27 - Starogard Gdański - Kaliska - Czarna Woda - Czersk - Chojnice 16:13
* Os 7730a      Chojnice 14:11 - Czersk - Czarna Woda - Kaliska - Starogard Gdański - Tczew 15:50
* Os 7730      Krotoszyn 5:33 - Ostrów Wlkp. 6:10
* Os 7731      Ostrów Wlkp. 6:35 - Krotoszyn 7:18/7:33 - Kobylin - ... - Poniec - Kąkolewo - Leszno 9:15
* Os 7732a      Chojnice 15:21 - Czersk - Czarna Woda - Kaliska - Starogard Gdański - Tczew 17:01
* Os 7732      Leszno 5:00 - Kąkolewo - Poniec - ... - Kobylin - Krotoszyn - Ostrów Wlkp. 7:25
* Os 7733      Ostrów Wlkp. 15:30 - Krotoszyn - Kobylin - ... - Poniec - Kąkolewo - Leszno 17:53
* Os 7734a      Chojnice 19:25 - Czersk - Czarna Woda - Kaliska - Starogard Gdański - Tczew 21:03
* Os 7734      Leszno 12:15 - Kąkolewo - Poniec - ... - Kobylin - Krotoszyn - Ostrów Wlkp. 14:25
* Os 7735      Ostrów Wlkp. 19:10 - Krotoszyn - Kobylin - ... - Poniec - Kąkolewo - Leszno 21:18
* Os 7740      Wschowa 15:15 - Leszno 15:32
* Os 7741      Leszno 14:42 - Wschowa 15:04
* Os 8540   BURSZTYN   Słupsk 6:10 - Damnica - Lębork - ... - Kwidzyn - Gardeja - Grudziądz 11:03
* Os 9020      Tuchola 3:52 - Wierzchucin - Serock - Maksymilianowo - Bydgoszcz Gł. 5:14
* Os 9021      Bydgoszcz Gł. 10:54 - Maksymilianowo - Serock - Wierzchucin 11:46
* Os 9023      Bydgoszcz Gł. 14:34 - Maksymilianowo - Serock - Wierzchucin 15:32
* Os 9024      Wierzchucin 12:16 - Serock - Maksymilianowo - Bydgoszcz Gł. 13:10
* Os 9025      Bydgoszcz Gł. 18:03 - Maksymilianowo - Serock - Wierzchucin 18:57
* Os 9026      Wierzchucin 19:15 - Serock - Maksymilianowo - Bydgoszcz Gł. 20:07
* Os 9027      Bydgoszcz Gł. 19:50 - Maksymilianowo - Serock - Wierzchucin - Tuchola 21:09
* Os 9028      Tuchola 21:22 - Wierzchucin - Serock - Maksymilianowo - Bydgoszcz Gł. 22:33
* Os 9029      Bydgoszcz Gł. 22:55 - Maksymilianowo - Serock - Wierzchucin - Tuchola 0:14
* Os 9323      Gdynia Gł. 16:26 - Rumia - Reda - ... - Jastarnia - Jurata - Hel 18:56
* Os 9325      Gdynia Gł. 17:49 - Rumia - Reda - ... - Jastarnia - Jurata - Hel 20:08
* Os 9326      Hel 10:45 - Jurata - Jastarnia - ... - Reda - Rumia - Gdynia Gł. 12:53
* Os 9930      Nysa 5:32 - Szydłów - Opole Gł. 6:42
* Os 9932      Nysa 6:22 - Szydłów - Opole Gł. 7:32
* Os 9933      Opole Gł. 9:10 - Szydłów - Nysa 10:22
1.2.2003 Os 9933      Opole Gł. 9:10 - Szydłów - Nysa 10:22
* Os 9935      Opole Gł. 13:05 - Szydłów - Nysa 14:17
* Os 9936      Nysa 10:36 - Szydłów - Opole Gł. 11:46
* Os 9938      Nysa 14:36 - Szydłów - Opole Gł. 16:04
* Os 9939      Opole Gł. 15:12 - Szydłów - Nysa 16:23
* Os 9940      Nysa 16:29 - Szydłów - Opole Gł. 17:39
* Os 9943      Opole Gł. 19:37 - Szydłów - Nysa 20:49
* Os 11720      Bydgoszcz Gł. 4:08 - Szubin - Kcynia 5:12
* Os 11722      Bydgoszcz Gł. 6:45 - Szubin - Kcynia 7:47
* Os 11723      Kcynia 5:17 - Szubin - Bydgoszcz Gł. 6:20
* Os 11724      Bydgoszcz Gł. 16:05 - Szubin - Kcynia 17:08
* Os 11725      Kcynia 21:08 - Szubin - Bydgoszcz Gł. 22:10
* Os 11726      Bydgoszcz Gł. 19:50 - Szubin - Kcynia 20:53
* 13204/5   WETLINA   Warszawa Zach. 21:49 - Warszawa Centr. - Warszawa Wsch. - ... - Krosno Miasto - Sanok - Zagórz 8:05
* P/S PKPPR:13301/2|UZ:107      Warszawa Zach. 8:05 - Warszawa Centralna - Warszawa Wschodnia - ... - Котовськ - Роздільна - Одеса 10:17
* 14502/3   WIGRY   Suwałki 19:12 - Augustów - Dąbrowa Białostocka - ... - Katowice - Zabrze - Gliwice 5:10
* Os 15021      Nasielsk 9:04 - Płońsk - Raciąż - Sierpc 11:15
* Os 15023      Nasielsk 15:10 - Płońsk - Raciąż - Sierpc 17:25
Strana: 1 2 3 4































203.59

Našli jste chybu?